Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Tigra Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Opel Tigra | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:41
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Opel Tigra Kabriolet 2006!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 14:41 Makina , Tiranë

Okazion Opel Tigra Kabriolet 2006!

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:06 Makina , Tiranë

Shitet Opel Tigre 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Sht 10:10 Makina , Fier

opel tigra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 20:02 Makina , Korçë

Shitet ose ndrrohet

3 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:43 Makina , Korçë

shitet ose ndrrohet

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 21:35 Makina , Berat

Opel tigra cabrio 1,3 naft 06

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 21:39 Makina , Fier

Opel Tigra 1.3 nafte

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 14:13 Makina , Fier

Opel Tigra 1.3 naft

3 200 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 18:56 Makina , Tiranë

Okazion Opel Tigra 1.4 Benzine Me Dogane

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 08:51 Makina , Krujë

super okazion

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 11:30 Makina , Korçë

Shitet Makina

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 06:47 Makina , Berat

OPEL TIGRA CABRIO 1.3

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 18:37 Makina , Fier

I pa diskutushem

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 19:51 Makina , Tiranë

Opel Tigra 1.4 Benzin Kabriolet 104.000 KM te kaluara

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Gush 11:51 Makina , Tiranë

Opel Tigra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Gush 14:54 Makina , Tiranë

Opel Tigra Canrio

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 17:48 Makina , Tiranë

Opel Tigra 1000 Euro Okazion

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 14:19 Makina , Gjirokastër

opel tigra

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 14:46 Makina , Korçë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 11:43 Makina , Gjirokastër

opel tigra 1.4

1 399 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 23:12 Makina , Korçë

SHITET

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 23:03 Makina , Tiranë

Opel Tigra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 21:20 Makina , Korçë

Opel tigra

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 07:49 Makina , Sarandë

Opel tigra

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:28 Makina , Berat

opel tigra

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 06:49 Makina , Kukës

Opel Tigra Cabriolet

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 14:25 Makina , Fier

I diskutushem

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 14:39 Makina , Durrës

Opel tigra

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Shk 14:01 Makina , Durrës

Tigra

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Dhj 14:53 Makina , Korçë

SHITET Opel tigra 1.4 benzin

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 13:27 Makina , Tiranë

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 17:43 Makina , Korçë

Ndrrim shitje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Qer 10:53 Makina , Tiranë

Shitet Opel tigra viti 2007 naft sapo ardhur italia

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 14:36 Makina , Gjirokastër

Opel tigra 1.4 benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 06:39 Makina , Lushnjë

opel

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 14:00 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Tigra TwinTop 1.3 cdti Sport

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Tet 12:01 Makina , Tiranë

Opel Tigra benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 08:28 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 00:51 Makina , Fier

okazion

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 12:34 Makina , Korçë

Opel okazion

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 10:44 Makina , Tiranë

Opel Tigra

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 09:19 Makina , Tiranë

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 11:21 Makina , Tiranë

Opel Tigra benzin

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 10:29 Makina , Tiranë

shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 18:28 Makina , Tiranë

Opel

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Qer 19:48 Makina , Elbasan

Opel Tigra

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 10:41 Makina , Tiranë

Opel tigra twin top

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 00:12 Makina , Tiranë

Opel Tigra Twin Top Cabrio

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Opel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 15:35 Makina , Korçë

Opel tigra 1.4 benzin

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Opel Tigra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione