Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Signum

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Signum | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 13:20 Dyqani ,

Opel Signum Automat

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:56 ,

OPEL SIGNUM 3.0

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 20:20 ,

Opel Signum 204

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 16:44 ,

Opel Signum super okazion!!! Urgjente

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:52 ,

��SHITET Opel Signum 1.9 CDTI Automat 2007-2008��

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 11:01 ,

Opel signum 3.2 benzine/gaz AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 16:53 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Shk 22:32 ,

Shitet makina opel signum super gjendje!!!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 23:21 ,

Okazjon

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 12:13 ,

Opel Signum

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 13:28 ,

Opel signim

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 10:18 ,

Ne shpitje

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 12:34 ,

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 21:12 ,

Shtet Opel signum ne gjendje perfekte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 15:06 ,

Opel Signum 3.2 benzine/gaz AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 05:02 ,

Opel

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 13:47 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 17:31 ,

Shitet makina

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 11:41 ,

Opel AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 10:12 ,

Shitet Opel Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 00:12 ,

Opel Signum 2.0 Benzine e pershtatshme per gaz ❌okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 18:23 ,

Okazion Opel Signum 1.9 CDTI 3000€

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 00:27 ,

opel signum

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 13:08 ,

Opel signum 4000€

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 00:13 ,

Shes Opel Signum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 12:37 ,

Makine Opel Signum

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 14:10 ,

Okazion

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 21:20 ,

Opel signjum 2.2 naft atomat super gjendje

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 22:47 ,

Shitet Opel Signum

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 22:43 ,

shitet

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 22:49 ,

OKAZION Opel Signum

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 18:46 ,

Okazion 2300€

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 05:14 ,

Okazion €2300

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:55 ,

Okazion€ 2300

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 23:32 ,

opel signum 1.9 diesel

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 07:22 ,

Okazion €2300

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:53 ,

Shitet ose nderrohet opel signum

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet opel signum super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 09:13 ,

Opel 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 01:04 ,

Opel signum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:45 ,

Okazion €2900

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:21 ,

Shitet opel signum ne super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:26 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 23:26 ,

Okazion..!!!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 09:30 ,

Shitet per arsye emegrimi dhe mosperdorimi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 22:58 ,

Shitet opel ne gjendje shum te mir cmimi okazion

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 13:48 ,

Opel signum automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 12:17 ,

me dogenë gati per targa

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:31 ,

Shitet opel signum

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Signum | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione