Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Adam , 17
Agila , 325
Ampera , 2
Antara , 382
Arena , 3
Ascona , 7
Astra , 6617
Calibra , 12
Campo , 21
Combo , 269
Corsa , 5800
Frontera , 223
GT , 18
Insignia , 414
Kadett , 25
Manta , 3
Meriva , 1838
Mokka , 24
Monterey , 19
Monza , 1
Movano , 59
Omega , 66
Rekord , 2
Senator , 2
Signum , 147
Sintra , 22
Speedster , 2
Tigra , 235
Vectra , 1550
Vivaro , 154
Zafira , 3633

Blej Opel ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 09:18
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:25
Linku:
Makina , Durrës

Opel Antara

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 13:46
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Astra 2011 perfekte Landi Renzo G/B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:54
Linku:
Makina , Tiranë

Opel vivaro frigoriferik

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Sot 13:46 Makina , Krujë

Okazion vetem per pak dit 5.999€ padiskutueshem

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

OPEL BENZINE ME LETRA OSE NDERRIM

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT OSE NDERRIM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Opel ASTRA

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Lezhë

Opel corsa 1.3 cdti

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Fier

Opel Vectra

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:20 Makina , Kukës

Shes opel korzen pa dogan kerri gjindet ne kosov

2 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

shitet opel corsa 1.3 cdti 2008 nafte

3 700 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:20 Makina , Elbasan

oferte

2 000 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION Opel corsa benzin 1.0 2007 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA 1.3 NAFT MANUAL VITI 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT VITI 2009 NAFT

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Opel Astra.TT CABRIO 1.8 Benzin Super Gjendje 3995 €����

3 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Berat

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:16 Makina , Berat

Opel Corsa automatik

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Opel corsa benzin 1.0 2007 i pershtathsem per kategorin A

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:14 Makina , Korçë

OPEL VECTRA FULL

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Vlorë

Makin ekonomik i diskutushem

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:13 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 2.0 DTI NAFTE 2017 SAPO ARDHUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Fier

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Makina , Tiranë

Shitet opel zafira 6+1 nafte e 2001 dokumente te rregullta

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

OPEL ATOMAT GAZ BEZIN 1.4 GJENDJE MIR

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:05 Makina , Korçë

SHITET OPEL ASTRA BENZIN GAZ MANUALE VITI 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Fier

Opel antara okazion

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:02 Makina , Fier

OPEL ANTARA 2.0 NAFTE AUTOMAT 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra Cosmo 1.7 cdti 110 cv

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Lezhë

Opel vektra 1.9naft

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 13:02
Linku:
Makina , Tiranë

Opel Antara 4x4 2.0 2009 Nafte - Automatik

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 Makina , Tiranë

Opel Corsa.1.4…AUTOMAT. ����4680 € ����

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Fier

OPEL COMBO 2.0 CDTI 12 ZVICRA CH

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!OPEL ASTRA 1.4 TURBO BENZIN+GAZ VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.3 diesel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:59 Dyqani Makina , Fier

Opel Combo Tour viti 2015 1.6 cdti 95cv

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:56 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI “AUTOMAT”VITI 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Durrës

Okazion 2200 euro benzin gaz

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Makina , Vlorë

Opel Astra 1.7 Diesel viti 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL ASTRA

5 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Makina , Durrës

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

Opel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.3 ECOFLEC ZVICRA CH

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Makina , Fier

SHITET OPEL CORSA 1.4 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara viti 2007 motorr 2.0 nafte automat

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Njoftimet per Opel në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel nga modelet e ndryshme si Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel ne MerrJep.al


Keni Opel që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione