Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Peqin

Agila , 1
Antara , 1
Astra , 11
Combo , 1
Corsa , 6
Frontera , 1
Signum , 1
Vectra , 2
Zafira , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Peqin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Peqin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Maj 14:04 Makina , Peqin

shitet - nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:57 Makina , Peqin

opel astra

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:38 Makina , Peqin

Shitet ndrrohet me makin pa letra benz 190

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 20:17 Makina , Peqin

Opel astra h 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 19:18 Makina , Peqin

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 12:45 Makina , Peqin

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 16:58 Makina , Peqin

Shitet Opel Agila 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:56 Makina , Peqin

Shitje makine

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 19:56 Makina , Peqin

Opel zafir

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 14:22 Makina , Peqin

OPEL CORSA AUTOMAT 1000 BENZINE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 12:13 Makina , Peqin

Shitet per arsye mosperdorimi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 13:33 Makina , Peqin

Opel astra

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 21:09 Makina , Peqin

Shitet Opel Frontera 4x4

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 08:52 Makina , Peqin

shitet per arsye emigrimi

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 14:37 Makina , Peqin

Shitet Opel Astra Per arsye emigrimi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 13:27 Makina , Peqin

Opel astra

700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 16:48 Makina , Peqin

Opel Astra dizel

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 16:06 Makina , Peqin

Shitet Okazionnmn

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 13:38 Makina , Peqin

Opel Zafira Gaz/ benzine

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 11:54 Makina , Peqin

okazion opel zafira

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 20:34 Makina , Peqin

Shitet Opel Combo me letra sa po te bera

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 20:01 Makina , Peqin

Opel zafira 2007 1.9cdti

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 09:12 Makina , Peqin

Opel Vecta

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 10:49 Makina , Peqin

Opel zafira

3 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 10:58 Makina , Peqin

OPEL VECTRA 08 DIEZEL

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 19:39 Makina , Peqin

Opel Corsa -98

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:13 Makina , Peqin

Okazion opel

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 14:57 Makina , Peqin

Opel Astra -99 automatik 1.6 benzin

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Korr 13:52 Makina , Peqin

Shitet opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 09:52 Makina , Peqin

Opel Corsa -00

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Maj 17:32 Makina , Peqin

Opel Antara 2.4 Benzin+Gaz Sekuencial-Nderrohet

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Peqin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione