Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Movano

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Movano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:03
Linku:
Dyqani ,

Opel Movano 2.5 Dizel 2002

220 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 13:03 Dyqani ,

Opel Movano 2.5 Dizel 2002

220 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 16:04 ,

Shitet opel movano

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Dhj 17:59 ,

Furgon opel

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:34 ,

SHES OPEL MOVANO

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 14:26 ,

OPEL MOVANO

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Sht 23:14 ,

Opel Movano

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:45 ,

Opel

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 18:26 Dyqani ,

U SHIT Opel Movano 2.5 cdti viti 2006

7 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 20:02 ,

Opel movano 2001

4 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 11:37 ,

Furgon 18+1 ME VEND PUNE

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 15:54 ,

Furgon mallrash

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 16:24 ,

Furgon Opel Movano

40 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 10:45 ,

Okazion furgone Opel

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 18:50 ,

Fugon

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 19:33 ,

Opel Movano

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 16:22 ,

Opel movano

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 19:36 ,

Kamioncin 6+1

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 23:12 ,

Shes Opel Movano

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:12 ,

Shitet furgon pasagjeresh

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 20:54 ,

Furgon OKAZION !!

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Sht 10:15 ,

OPEL MOVANO !!OKAZION!!

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 12:36 ,

Okazjonn!!!

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 13:28 ,

Shitet Opel Movano ose ndrrohet me volswagen shara

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Korr 12:23 ,

Opel Movano ne gjendje shum te mir

4 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:32 ,

Opel Movano dizel

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 10:54 ,

Autobus Opel Movano 16 Vende FULl

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 09:47 ,

opel movano

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 13:30 ,

Shes furgon Opel Movana 2007 me vend pune

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Shk 15:08 ,

Shitet komiocina opel movano

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 15:00 ,

Opel

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 19:53 ,

AUTOBUZ

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 14:26 ,

Autobus

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 17:54 ,

Opel movano

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 11:45 ,

Opel movano nafte gjendja perfekte.

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 19:14 ,

Okazion

4 430 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 08:12 ,

Fugon ..

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 16:50 ,

Shes opel movano

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 14:20 ,

Furgon opel ne gjendje perfekte i sapoardhur

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 10:56 ,

Makina asht e sapoardhur nga zvicra

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 18:55 ,

Opel vitit 2001 motorr 2.2 naft me dogan te pagume

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 11:40 ,

Shitet Opel movano 2.5 nafte viti 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Maj 10:45 ,

Opel Movano 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Maj 22:55 ,

Opel Movano 2.8 Diesel

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 12:54 ,

Opel

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 20:23 ,

Opel Movano dizel

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:16 ,

Opel Movana 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 21:04 ,

Opel movano furgon shitet-shkembehet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Jan 18:56 ,

Opel Movano 2004

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 10:08 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Movano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione