Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Meriva Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Meriva | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7 nafte automat

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Daihatsu Materia 1.5 benzin Automat

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Opel meriva okazion i diskutueshem

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

Opel Meriva Kamio Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 10:08 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 19:10 Makina , Tiranë

Opel Meriva

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 15:30 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 1.3cc, VITI 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 23:32 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 18:06 Makina , Tiranë

Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:37 Makina , Tiranë

okazion! opel meriva 1.6 benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 10:09 Makina , Tiranë

opel meriva

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 09:45 Makina , Tiranë

Opel Meriva

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 22:53 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 08:49 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

Opel 1.7 Naft Manual 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:52 Makina , Tiranë

Opel 1.7 Naft Manual 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 15:39 Makina , Tiranë

Oksazion

800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 18:07 Makina , Tiranë

Automat robotike

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:09 Makina , Tiranë

opel meriva 1.7 diesel

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 17:13 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7 nafte 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:04 Makina , Tiranë

Opel

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:48 Makina , Tiranë

Shitet opel meriva

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 21:07 Makina , Tiranë

Opel Meriva 2009

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 12:17 Makina , Tiranë

Shitet opel meriva per arsye emigimi 1.7 dizel

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 09:14 Makina , Tiranë

SHITET OPEL MERIVA

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:04 Makina , Tiranë

Shitet opel meriva

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 12:02 Makina , Tiranë

Opel Meriva 2013 Benzin+Gaz ( Nga fabrika)

5 200 EUR Çmimi me zbritje

05 Shk 18:39 Makina , Tiranë

Shitet opelmeriva

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 18:14 Makina , Tiranë

Opel meriva

2 200 EUR

26 Jan 00:39 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7Diesel viti 2010 sa po ardhur nga ����, 2500€

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Jan 22:47 Makina , Tiranë

Shes makine

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:13 Makina , Tiranë

OPEL MARIVA 1.7 NAFT

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 07:59 Makina , Tiranë

Opel Meriva Automat 1.7 Nafte

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 10:54 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 1.7 NAFTE VITI 2010 MANUAL

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 19:21 Makina , Tiranë

Shitet Opel Meriva

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 11:21 Makina , Tiranë

Automat 1.7 2010

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 11:54 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 08:07 Makina , Tiranë

Opel meriva

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 00:21 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Dhj 16:56 Makina , Tiranë

OPEL 1.7 NAFT MANUAL 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 11:11 Makina , Tiranë

Shitet Opel Meriva

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Dhj 14:27 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:37 Makina , Tiranë

Opel Meriva 2013 Benzin+Gaz ( Nga Fabrika )

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 14:15 Makina , Tiranë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 18:33 Makina , Tiranë

Opel Meriva 2010 1.7 nafte

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Nën 21:30 Makina , Tiranë

Opel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 18:11 Makina , Tiranë

Opel meriva 1.7nafte mundesi kembimi

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 10:54 Makina , Tiranë

Opel meriva 1.7nafte mundesi kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Meriva | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione