Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Meriva ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Meriva ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Meriva te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Meriva dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 21:25 Dyqani Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.3 ECOFLEC ZVICRA CH

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:29 Makina , Lezhë

opel meriva 1.7 cdti

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:26 Makina , Fier

Opel Meriva 1.3 Diesel

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Krujë

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 Makina , Fier

SHITET OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:54 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.3 diesel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:41 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Makina , Fier

SHITET OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 Makina , Fier

Opel meriva

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7 nafte automat

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

Daihatsu Materia 1.5 benzin Automat

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 Dyqani Makina , Durrës

OPEL MERIVA BENZIN/GAS 1.4 VITI 2007 ME DOKUMENTA TE PAGUARA

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Makina , Tiranë

Opel meriva okazion i diskutueshem

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:47 Makina , Durrës

����SHITET����

3 800 EUR

Sot 11:46 Dyqani Makina , Durrës

OPEL MERIVA VITI 2011 NAFTE 1.7 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.7 cdti 101cv

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:28 Makina , Durrës

Opel Meriva

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:28 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Opel Meriva

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:29 Makina , Tiranë

Opel Meriva Kamio Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 13:32 Makina , Elbasan

Opel Meriva

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Mar 11:21 Makina , Vlorë

Opel meriva

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 09:27 Makina , Kavajë

Shitet per arsye emigrimi

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 10:08 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 19:10 Makina , Tiranë

Opel Meriva

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 15:30 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 1.3cc, VITI 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 08:16 Makina , Fier

Opel meriva

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 23:32 Makina , Lushnjë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:32 Makina , Elbasan

SHITET OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 23:32 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 13:33 Makina , Vlorë

opel meriva 1.7 naft shitet - nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 18:06 Makina , Tiranë

Automat

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:37 Makina , Tiranë

okazion! opel meriva 1.6 benzin/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 22:58 Makina , Vlorë

Shitet opel meriva

2 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:09 Makina , Tiranë

opel meriva

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 09:45 Makina , Tiranë

Opel Meriva

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 22:53 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 22:53 Makina , Lushnjë

OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 12:23 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 23:36 Makina , Pogradec

Shitet opel 1.7 dizel panoram

3 000 EUR

12 Mar 21:57 Makina , Durrës

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 09:36 Makina , Shkodër

Shes Opel Meriva 1.3 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Mar 08:49 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 08:49 Makina , Vlorë

OPEL MERIVA OKAZION

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 20:54 Makina , Tiranë

Opel 1.7 Naft Manual 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:52 Makina , Tiranë

Opel 1.7 Naft Manual 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 07:57 Makina , Lushnjë

Opel meriva

1 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Mar 21:03 Makina , Berat

Gas-benzin opel meriva 2700 euro ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Gjej Opel Meriva në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Meriva të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Meriva nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Meriva ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Meriva ne MerrJep.al


Keni Opel Meriva që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione