Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Meriva ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Meriva ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Meriva te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Meriva dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.Sot 16:49 Makina , Tiranë

Opel Meriva

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:25 Makina , Korçë

OPEL MERIVA 1.6 benzine �� AUTOMATIKE ��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:25 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:21 Makina , Durrës

����SHITET����

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:47 Makina , Durrës

Opel Meriva gaz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:22 Makina , Fier

Okazionnnnn 1.7 naft !!!!!!!!

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:37 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.7 cdti 101cv

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:31 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva viti 2008 1.4 16v 90cv benzin-gas

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:26 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 1.3cc, VITI 2011, ME KOLAUDIM 2 VJET+SIGURACION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 01:14 Makina , Tiranë

Opel Meriva.1.7.DT.DIesel AUTOMAT. ����5200 €

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:42 Makina , Tiranë

Opel Meriva Gjendje Perfekt !

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 Dyqani Makina , Durrës

OPEL MERIVA VITI 2011 NAFTE 1.7 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.7 nafte automat

6 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:06 Makina , Vlorë

Opel 1.3 tdci

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:41 Makina , Sarandë

Opel Meriva 1.7 cdti ��

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Makina , Lezhë

opel meriva 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:04 Makina , Vlorë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 Makina , Durrës

Opel Meriva

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:47 Makina , Tiranë

Automat

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 23:41 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.6 benzin/Gaz Viti 2007 Automatik Zvicra

4 300 EUR

28 Maj 11:16 Makina , Tiranë

����Opel Meriva����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:06 Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN GAZ AUTOMAT

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 10:06 Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN GAZ AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 19:58 Makina , Tiranë

opel 2012 1.7 naft

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
27 Maj 19:06 Makina , Durrës

Opel Meriva 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
27 Maj 14:01 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 14:01 Makina , Fier

SHITET OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 14:01 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 22:24 Makina , Durrës

Opel Meriva 1.3 nafte

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 19:11 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.6 Benzin/Gas

200 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:51 Makina , Fier

Opel Meriva Qutomat sapo ardhur nga zvicra me dogane

3 200 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 21:20 Makina , Tiranë

Opel Meriva 1.3 Diesel Eco

3 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 20:28 Makina , Berat

Gas-benzin opel meriva 2700 euro ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 20:22 Makina , Lushnjë

Okazion Gas benzin

2 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Maj 17:58 Makina , Tiranë

Shitet Opel Meriva

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:42 Dyqani Makina , Tiranë

Opel Meriva manuale 1.7 nafte

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
24 Maj 10:32 Makina , Sarandë

Opel Meriva 1.7 cdti ��

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 21:43 Makina , Vlorë

Opel meriva

3 000 EUR

23 Maj 09:25 Makina , Tiranë

SHITET OPEL MERIVA A

3 000 EUR

22 Maj 15:46 Makina , Berat

Opel meriva

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 18:01 Makina , Durrës

Shitet opel meriva

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 14:49 Makina , Tiranë

Opel Meriva

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 01:46 Makina , Vlorë

0693613282

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 09:30 Makina , Tiranë

opel meriva 1.7 diesel

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 23:39 Makina , Berat

Shitet opel meriva

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:47 Makina , Fier

Opel meriva

2 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 22:24 Makina , Tiranë

Daihatsu Materia 1.5 benzin Automat

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 17:18 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA 2012 OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:27 Makina , Kavajë

Shitet per arsye emigrimi

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 06:59 Makina , Librazhd

Opel Meriva 1.4 Gaz benzin 2005

2 500 EUR Çmimi me zbritje


Gjej Opel Meriva në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Meriva të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Meriva nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Meriva ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Meriva ne MerrJep.al


Keni Opel Meriva që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione