Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Mat

Astra , 14
Combo , 2
Corsa , 6
Frontera , 2
Meriva , 4
Monterey , 1
Vectra , 12
Zafira , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Dhj 12:47 Makina , Mat

Opel Vectra 1.9 TDI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 10:02 Makina , Mat

Shitet OPEL ZAFIRA 2003

280 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 13:58 Makina , Mat

Opel combo 1.7 d

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 21:05 Makina , Mat

Opel astra

1 300 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 10:17 Makina , Mat

SHITET OPEL CORSA B 1.7D

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 22:37 Makina , Mat

Shitet makina ❌okazion❌

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Shk 10:21 Makina , Mat

Opel

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 19:34 Makina , Mat

SHITET OPEL ASTER 2017

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 20:51 Makina , Mat

SHITET OPEL

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 16:10 Makina , Mat

Shitet ose kembehet foristrad 4x4 0694801394

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 14:03 Makina , Mat

Opel Meriva , Viti 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 15:03 Makina , Mat

Opel corsa

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 09:39 Makina , Mat

opel vektra per pjese kembimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 12:49 Makina , Mat

Opel Zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:46 Makina , Mat

Okazion Shitet Opel Vectra

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Jan 08:58 Makina , Mat

Opel meriva 1.4 benzine viti 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 19:29 Makina , Mat

Opel Meriva

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 11:32 Makina , Mat

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 21:27 Makina , Mat

OPEL ASTRA

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 12:10 Makina , Mat

Opel Vectra shitet ose Ndrrohet me Benz 190

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Jan 17:40 Makina , Mat

Opel Vectra

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Jan 17:51 Makina , Mat

Shitet opel vectra

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Dhj 22:37 Makina , Mat

Shitet opel astra

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 10:48 Makina , Mat

Shitet opel astra 1.7 td

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Nën 18:21 Makina , Mat

Opel zafira makina esht shum e mir

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:04 Makina , Mat

Opel Astra dizel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 17:57 Makina , Mat

Opel meriva

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Sht 11:08 Makina , Mat

Shitet Opel Vectra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Gush 23:36 Makina , Mat

Opel zafira 2.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 14:08 Makina , Mat

Opel zafira

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 23:37 Makina , Mat

opel astra 1.7 cdti 2005

2 005 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 20:28 Makina , Mat

Opel Astra1.4 Benzine/Gaz

1 700 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 12:08 Makina , Mat

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 11:49 Makina , Mat

Opel astra

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 10:26 Makina , Mat

Opel Vectra - Shiotet per arsye Emigrimi

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:18 Makina , Mat

Opel Vectra 1998

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 16:21 Makina , Mat

Shitet Opel Vectra

2 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Jan 20:06 Makina , Mat

Shitet Opel Vectra

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Sht 18:49 Makina , Mat

opel corsa 1.4 benzin ne shitje

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 18:57 Makina , Mat

Shitet Opeli ne Gjendje pune

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 15:38 Makina , Mat

Opel Astra

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 10:33 Makina , Mat

Opel Zafira OKAZZIOONNNN!!!!!!

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 22:04 Makina , Mat

Shitet Opel Corsa

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 12:27 Makina , Mat

Opel Vectra

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 01:03 Makina , Mat

Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 17:35 Makina , Mat

Opel Astra benzin

1 000 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 14:51 Makina , Mat

OPEL ASTRA

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 14:18 Makina , Mat

opel i sapo ardhur nga zvicra

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 18:51 Makina , Mat

Opel Astra dizel

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 21:29 Makina , Mat

Opel Frontera fuoristrade 4x4

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione