Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Insignia Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Insignia | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:24 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNA AUTOMAT

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Makina , Tiranë

Opel Insignia 2010 1.6 motorr i thjeshte benzine/gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:12 Makina , Tiranë

SHITET OPEL INSIGNIA

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 Makina , Tiranë

Opel insignia 0692205014

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:12 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 19:02 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 11:38 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 12:27 Makina , Tiranë

Shitet Opel Insigna 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 21:52 Makina , Tiranë

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 12:11 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet me makine 6+1vende

17 599 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Opel Insignia ECOflex

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 15:05 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA CDTI 2.0 NAFTE 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Sht 12:10 Makina , Tiranë

Opel Insigna 5700€ I diskutueshem

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 10:04 Makina , Tiranë

Shitet!!!

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 15:57 Makina , Tiranë

Shitet Insigna 5800€

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 00:35 Makina , Tiranë

Nderrohet Shitet Automat eco

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 11:47 Makina , Tiranë

Opel Insigna 5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:15 Makina , Tiranë

Shitet Insigna 6000€

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:55 Makina , Tiranë

Shes

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 17:33 Makina , Tiranë

opel insignia okazion

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:43 Makina , Tiranë

Opel Insigna 2020 Super Gjendje!!!

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Maj 21:10 Makina , Tiranë

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 18:43 Makina , Tiranë

Shitet per arsye emigrimi

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 17:06 Makina , Tiranë

Shitet

333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 06:57 Makina , Tiranë

Shitet opel insigna super gjendje e sapo ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 12:32 Makina , Tiranë

Opel INSIGNIA Sport Facelift

9 899 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 20:44 Makina , Tiranë

Opel insignia sport tourer

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 22:18 Makina , Tiranë

shitet

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 21:02 Makina , Tiranë

Super okazion Opel insigna

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 12:07 Makina , Tiranë

I diskutueshem

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 21:05 Makina , Tiranë

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:53 Makina , Tiranë

Shitet Opel insignia 2.0 naft automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 09:11 Makina , Tiranë

Shitet!!!

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Mar 13:01 Makina , Tiranë

shitet opel insigna 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 12:09 Makina , Tiranë

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 22:55 Makina , Tiranë

Opel Insignia 2.0 naft

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 12:16 Makina , Tiranë

Shes

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 15:51 Makina , Tiranë

Opel Insignia

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 20:25 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA 2012 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 19:39 Makina , Tiranë

Makine

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:53 Makina , Tiranë

Opel Insignia 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 14:07 Makina , Tiranë

Opel Insingia

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 23:48 Makina , Tiranë

MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 22:25 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 21:52 Makina , Tiranë

Opel insigni 2018 Shitet/Nderrohet

17 800 EUR

20 Jan 21:27 Makina , Tiranë

SHITET OPEL INSIGNA 2.00 CDTI NAFTE VITI 2013

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Insignia | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione