Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Insignia Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Insignia | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:42 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:13 Makina , Elbasan

��Shitet��

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:13 Makina , Durrës

Opel Insignia 2.8 turbo benzin

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA OKAZION

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:59 Makina , Fier

SHITET OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:59 Makina , Lushnjë

OKAZION OPEL INSIGNA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNA AUTOMAT

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 Makina , Vlorë

Shitet okazion

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:00 Dyqani Makina , Durrës

Opel insignia automat 2010

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Makina , Tiranë

Opel Insignia 2010 1.6 motorr i thjeshte benzine/gaz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:12 Makina , Tiranë

SHITET OPEL INSIGNIA

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:11 Makina , Tiranë

Opel insignia 0692205014

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:17 Makina , Durrës

OPEL INSIGNIA OKAZION

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:16 Makina , Elbasan

SHITET OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:12 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 15:22 Makina , Fier

Okazion !!! Opel Insignia 2014 Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 07:39 Makina , Krujë

Okazion per 6700€I diskutueshem mundesi ndrrimi

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:49 Makina , Durrës

Opel Insignia 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 19:02 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 19:00 Makina , Vlorë

OPEL INSIGNIA

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 11:38 Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA AUTOMAT 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 07:05 Makina , Durrës

Opel automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:58 Makina , Elbasan

Shitet opel insignia ne super gjendje✅️

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 16:00 Makina , Durrës

shitet ose nderrohet opel INSINGIA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Sht 12:27 Makina , Tiranë

Shitet Opel Insigna 2016

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 12:13 Makina , Vlorë

Okaziooooooooon

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 21:52 Makina , Tiranë

Shitet

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 22:36 Makina , Lushnjë

����Okazion����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:11 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet me makine 6+1vende

17 599 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 09:19 Makina , Durrës

opel insigna2.0 naft 5300 euro

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 02:57 Makina , Tiranë

Opel Insignia ECOflex

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 12:24 Makina , Fier

Opel insigna gjendje perfekte ..��

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 15:05 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL INSIGNIA CDTI 2.0 NAFTE 2011 KAMBIO AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 03:08 Makina , Durrës

opel insigna2.0 naft 6000 euro

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 20:02 Makina , Durrës

SHITET OKAZION OPEL INSIGNIA

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 12:10 Makina , Tiranë

Opel Insigna 5700€ I diskutueshem

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 10:04 Makina , Tiranë

Shitet!!!

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 19:06 Makina , Pogradec

Opel Insignia

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 15:57 Makina , Tiranë

Shitet Insigna 5800€

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 23:44 Makina , Lushnjë

shitet opel

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 16:26 Makina , Fier

Shitet Opel Insignia

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 00:35 Makina , Tiranë

Nderrohet Shitet Automat eco

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 11:02 Makina , Vlorë

Okazion OPEL INSIGNIA 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Gush 11:47 Makina , Tiranë

Opel Insigna 5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:15 Makina , Tiranë

Shitet Insigna 6000€

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 16:55 Makina , Tiranë

Shes

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 16:49 Makina , Durrës

SHITET OPEL INSIGNIA

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:33 Makina , Tiranë

opel insignia okazion

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:43 Makina , Tiranë

Opel Insigna 2020 Super Gjendje!!!

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Korr 11:03 Makina , Lushnjë

Opel Insignia

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Insignia | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione