Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Fier

Adam , 2
Agila , 23
Antara , 37
Astra , 613
Campo , 1
Combo , 21
Corsa , 652
Frontera , 7
GT , 2
Insignia , 28
Meriva , 201
Mokka , 1
Monterey , 2
Movano , 9
Rekord , 2
Signum , 6
Tigra , 23
Vectra , 146
Vivaro , 5
Zafira , 298

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:36 Makina , Fier

Opel meriva

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:49 Dyqani Makina , Fier

OPEL MERIVA 1.3 ECOFLEC ZVICRA CH

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Dyqani Makina , Fier

OPEL COMBO 2.0 CDTI 12 ZVICRA CH

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:17 Makina , Fier

OPEL ASTRA. 1 7 NAFTE. VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Makina , Fier

OPEL ANTARA 2.0 NAFTE AUTOMAT 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.7 cdti 101cv

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Makina , Fier

opel tigra

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:52 Dyqani Makina , Fier

Opel Astra Cosmo 1.7 cdti 110 cv

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Dyqani Makina , Fier

Opel Combo Tour viti 2015 1.6 cdti 95cv

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:45 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p viti 2009 1.3 cdti

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:42 Dyqani Makina , Fier

Opel Mokka 4x4 viti 2013 1.7 cdti 130 cv

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:42 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Makina , Fier

Opel Vectra

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:13 Makina , Fier

Opel Meriva 1.3 Diesel

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Makina , Fier

Opel combo

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Makina , Fier

SHITET OPEL CORSA 1.4 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Dyqani Makina , Fier

Opel Antara COSMO 2.0 dtci AUTOMATIK

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:22 Dyqani Makina , Fier

Opel Zafira Automat ����

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:13 Makina , Fier

Okazionnnnn 1.7 naft !!!!!!!!

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 Makina , Fier

Opel Astra 1.3 Nafte Super ekonomik, Sapo ardhur...

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:13 Makina , Fier

Shitet per arsye emigrimi

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:48 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA 1.9

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:05 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:54 Makina , Fier

SHITET OPEL MERIVA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:53 Dyqani Makina , Fier

Opel Meriva 1.3 diesel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 Makina , Fier

SHITET OPEL MERIVA

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:50 Makina , Fier

Shitet 2005 Opel Zafira

3 300 EUR

23 Mar 16:56 Makina , Fier

SHITET OPEL ASTRA

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 15:22 Makina , Fier

Opel Corsa 1,2 benzine Klima

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 13:46 Makina , Fier

Shitet Opel Corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 10:03 Dyqani Makina , Fier

Shitet Opel Astra 1.8 benzine gas

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 08:41 Makina , Fier

Opel antara okazion

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 00:14 Makina , Fier

Opel combo

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:43 Makina , Fier

Shitet Opel Combo

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 20:12 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 08:13 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 08:13 Makina , Fier

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE VITI 2008.

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:08 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 01:07 Makina , Fier

Opel Corsa Automat 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 19:40 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:24 Makina , Fier

Opel corsa 1.2 gaz benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 08:16 Makina , Fier

Opel meriva

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 13:57 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 13:57 Makina , Fier

Opel Vectra

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 13:02 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 17:47 Makina , Fier

Opel ne shitje

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 16:09 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 22:48 Makina , Fier

Opel Zafira 1,7 CDTI

6 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Mar 15:32 Makina , Fier

okazion

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:02 Makina , Fier

Opel Corsa 1.2 gaz benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione