Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel Corsa ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Blej Opel Corsa ne shitje me ofertat me te mira. Shiko njoftimet per Opel Corsa te ri apo të përdorur në shitje. Gjej Opel nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne Merrjep.al. Krijo njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve online.13 Mar 17:24
Linku:
Makina , Kavajë

Opel corsa 1.0 benzin

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 00:49 Makina , Tiranë

Shitet okazion opel corsa automat 1 benzine

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

opel corsa benzin 1.0 2007 i pershtathsem per kategorin A

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:20 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!OPEL CORSA 1.3 DIESEL 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:02 Makina , Durrës

Opel korsa.

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:12 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:46 Makina , Lezhë

Opel 1.3naft 2004

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:37 Makina , Pogradec

Bezin gaz motor 1000 kubik gj shum t mir

1 500 EUR

Dje 19:32 Makina , Durrës

Shes opel corsa

1 800 EUR

Dje 19:29 Makina , Durrës

Shitet Opel Corsa 1.2 benzin gaz viti 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:29 Makina , Tiranë

Opel corsa benzin gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Dyqani Makina , Tiranë

shitur flm

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:54 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet opel corsa viti 2008 motorr 1.3 nafte Makina ska kond

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:16 Makina , Tiranë

OKAZION OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 AUTOMAT ����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:57 Makina , Vlorë

Makin ekonomik i diskutushem

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:57 Makina , Tiranë

Opel Corsa Benzin Gaz

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

OKAZION! Shitet Opel Corsa 2008 benzine/gaz ne gjendje super

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

OPEL ATOMAT GAZ BEZIN 1.4 GJENDJE MIR

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:22 Makina , Tiranë

Opel Corsa D 2013

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 Dyqani Makina , Tiranë

Opel corsa d 1.4 benzine K. Automatike 2008 Me dogane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:19 Makina , Elbasan

Opel.1000 benzin.

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 Makina , Kavajë

opel corsa

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:12 Makina , Tiranë

������SHITET OPEL CORSA 1.7 NAFTE OKAZIONNN������

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:08 Makina , Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:28 Makina , Tiranë

Opel corsa 1.3 diesel 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:21 Makina , Durrës

Opel Corssa 1.3 Naft Manual 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:21 Makina , Durrës

Opel Corsa 1.3 Naft Automat Euro4 Gjermanie

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:08 Makina , Tiranë

Opel Corsa 2020 Full Automat - Techology pack

18 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:25 Makina , Fier

SHITET OPEL CORSA 1.4 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Makina , Gjirokastër

❌️Opel corsa 2009 (gaz) benzin❌️

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:42 Makina , Gjirokastër

❌️Opel Corsa 1.3 naft 2007❌️

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:46 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p viti 2009 1.3 cdti

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:42 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa 5p

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:03 Makina , Elbasan

shitet okazion super ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:31 Makina , Berat

Opel Corsa automatik

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:13 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 23:10 Makina , Korçë

opel corsa benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 20:08 Makina , Fier

Shitet opel korsa

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 20:02 Makina , Lezhë

Opel corsa 1.3 cdti

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 18:18 Makina , Durrës

Shes

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:54 Makina , Durrës

shitet/ndrrohet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 17:34 Makina , Gjirokastër

Opel corsa

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 17:21 Makina , Tiranë

Opel

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:31 Makina , Tiranë

Shitet Opel Corsa 1.3 Nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:28 Makina , Lushnjë

Opel Corsa benzin-gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 15:00 Makina , Fier

Opel Corsa 1,2 benzine Klima

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 13:44 Makina , Elbasan

SHITET OPEL CORSA AUTOMAT 1.4 BENZINE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 10:58 Makina , Shkodër

SHITET OPEL CORA

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 09:52 Makina , Elbasan

opel benzin-gaz automat

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:07 Makina , Fier

Opel Corsa Automat 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Njoftimet per Opel Corsa në Shitje ne MerrJep.al


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertat me të mira për Opel Corsa të ri apo të përdorur në shitje. Shiko mijëra njoftime për Opel Corsa nga modelet e ndryshme si: Opel Corsa, Opel Zafira, Opel Mokka, Opel Vectra, Opel Astra dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet per Opel Astra ne shitje apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju.


Shit Opel Corsa ne MerrJep.al


Keni Opel Corsa që dëshironi të shisni? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar ne mesin e mijëra vizitorëve. Shpërndaj njoftime për Opel ne Shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione