Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Corsa Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Corsa | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:08 Dyqani Makina , Elbasan

SHITET OPEL CORSA AUTOMAT 1.4 BENZINE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:19 Makina , Elbasan

Opel corsa

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 11:44 Makina , Elbasan

Opel Corsa 1.4 benzine Automat 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 14:24 Makina , Elbasan

Opel.1000 benzin.

990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 23:11 Makina , Elbasan

opel corsa automatik 1.4 benzin - gas ne gjendje shum te mir

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 13:24 Makina , Elbasan

Opel.1.3 nafte.

1 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 06:16 Makina , Elbasan

Opel Corsa 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 09:50 Makina , Elbasan

Shitet

2 100 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 12:57 Makina , Elbasan

Opel corsa

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 20:03 Makina , Elbasan

Opel

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 16:50 Makina , Elbasan

Opel

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 20:12 Makina , Elbasan

Opel.1.7 nafte.

1 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 16:53 Makina , Elbasan

Okazion 2999 euro

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 19:09 Makina , Elbasan

������SUPER OPEL CORSA����

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 09:19 Makina , Elbasan

1.3 nafte manual 6+R

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Tet 14:08 Makina , Elbasan

1.3 Nafte manual 6+R super ekonomik

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 10:21 Makina , Elbasan

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:21 Makina , Elbasan

Opel corsa 1.3 nafte super ekonomike ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 21:01 Makina , Elbasan

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 16:51 Makina , Elbasan

Opel corsa 1.2 benzin

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 19:41 Makina , Elbasan

SHITET

100 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 19:34 Makina , Elbasan

Opel Corsa

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 15:24 Makina , Elbasan

shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 18:11 Makina , Elbasan

Opel Corsa 1.2 Benzin Manual -98

1 200 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 15:26 Makina , Elbasan

Opel 1.2 benxin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:55 Makina , Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 13:22 Makina , Elbasan

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:06 Makina , Elbasan

Opel corsa 1.3 Nafte

2 000 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 01:06 Makina , Elbasan

Opel corsa 1.3 Nafte

2 000 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Pri 10:00 Makina , Elbasan

Opel.1.2 benzin.1400 euro.

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 23:27 Makina , Elbasan

Makin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 15:25 Makina , Elbasan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:48 Makina , Elbasan

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 21:04 Makina , Elbasan

Opel Corsa

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 17:02 Makina , Elbasan

Opel Corsa

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 11:38 Makina , Elbasan

ne gjendje shum te mir

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:54 Makina , Elbasan

Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 11:12 Makina , Elbasan

Opel cors

600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 16:47 Makina , Elbasan

SHITET OPEL CORSA AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Jan 11:37 Makina , Elbasan

Opel

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 19:34 Makina , Elbasan

Opel corsa 2007 1.3 naft ekonomik 5 porta

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 13:29 Makina , Elbasan

Opel.1.7 nafte.

1 690 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 22:24 Makina , Elbasan

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 13:10 Makina , Elbasan

Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 13:10 Makina , Elbasan

Opec Corsa

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 10:07 Makina , Elbasan

Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 21:20 Makina , Elbasan

Opel Corsa

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 00:29 Makina , Elbasan

opel corsa 1.4 benzin gaz 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 17:55 Makina , Elbasan

Opel corsa

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 11:02 Makina , Elbasan

Opel corsa 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Corsa | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione