Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Opel | Combo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Combo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:15 Dyqani ,

OPEL COMBO NAFTE 1.7 VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:15 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:29 ,

Opel combo 1.3 naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:08 ,

Opel Combo Shitet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 20:52 ,

Shitet opel combo

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 10:10 ,

OPEL COMBO

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:18 ,

Opel Combo 1.7 Diesel 2007 € 3300

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 11:34 Dyqani ,

Opel Combo 70.000 km

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Maj 10:32 ,

Opel combo

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:57 ,

Opel combo viti 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 23:59 ,

Open combo

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 21:34 ,

OPEL COMBO 1.3 NAFTE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 11:27 ,

opel kombo 1.3 naft

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:58 ,

Opel combo 1.3 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 09:08 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 15:37 ,

Opel Combo 1.6 Benzin/Gas

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Shk 14:35 ,

Okazion 7 Copë Pakete Opel combo

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:35 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 20:02 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 03:16 ,

SHITEN OKAZION

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 22:24 ,

shitet opel combo 1.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 20:50 ,

Okazion Opel Combo

270 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 23:14 ,

Opel combo

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 13:54 ,

Shitet opel combo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 10:45 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 18:31 ,

U shit flm

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 00:56 ,

opel kongo

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 12:42 ,

FURGON OPEL COMBO 1.3 TURBODIESEL

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:41 ,

Opel cambo

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 21:04 ,

U shit flm

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:10 ,

Opel Combo 1.3 naft viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 19:15 ,

opel combo

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 08:03 ,

Shitet opel combo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 12:46 ,

Okazion!!!

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 12:35 ,

Shitet opel combo

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 13:41 ,

Shitet makina

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:14 ,

Opel Combo 1.3 naft viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 18:26 ,

Vetur

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 15:16 ,

Opel Combo 1.7 diesel

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 09:28 ,

opel combo 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 13:30 ,

Opel Combo 1.3 naft viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 10:07 ,

Opel combo 1.7 diesel

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 19:59 ,

Opel combo viti 2002 1,7 naft

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 19:51 ,

Opel Combo 1.3 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 19:58 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 16:37 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 08:11 ,

opel benzin +gaz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 15:46 ,

Opel combo 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:23 ,

Shitet opel combo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Combo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione