Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Opel Astra | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:28 Makina , Kavajë

Opel astra 1,7 naft 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 23:25 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 11:32 Makina , Kavajë

Shitet ose nderrohet

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 13:59 Dyqani Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 02 E MIRMBAJTUR

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:52 Makina , Kavajë

Opel astra

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 12:21 Makina , Kavajë

Opel Astra

2 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:44 Makina , Kavajë

Opel Astra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 03:18 Makina , Kavajë

Shitet

1 600 EUR

08 Maj 01:22 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
12 Pri 20:57 Makina , Kavajë

��OKAZIOONN��SHITET OPEL ASTRA PORTOBAGAZH

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:14 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 17:27 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Dhj 10:32 Makina , Kavajë

Opel astra

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Dhj 13:24 Makina , Kavajë

Opel astra

150 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Nën 20:50 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.7 NAFT

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 22:16 Makina , Kavajë

OPEL ASTA 1.7 NAFT 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 14:36 Makina , Kavajë

Shitet opel astra 2800 euro

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 09:51 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:35 Makina , Kavajë

Komode & ekonomike me letra te paguara 1 vjecare

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 12:01 Dyqani Makina , Kavajë

U SHITTT

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 14:41 Makina , Kavajë

Opel Astra 2010 1.7

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 13:07 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Sht 21:58 Makina , Kavajë

Opel astra 1.4 16 volt

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 01:14 Makina , Kavajë

Okazion 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 17:43 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 20:09 Makina , Kavajë

Opel Astra 1.4 benzin

1 300 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 11:26 Makina , Kavajë

shitet makina

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 17:07 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
08 Qer 16:36 Makina , Kavajë

Opel astra

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 12:10 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 22:33 Makina , Kavajë

Opel Astra 1.7 cdti 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 00:35 Makina , Kavajë

Opel Astra

18 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 12:58 Makina , Kavajë

Opel Astra 2003

180 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 10:10 Makina , Kavajë

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 20:35 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 900 EUR

03 Jan 15:56 Makina , Kavajë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 13:11 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

3 500 EUR

24 Dhj 08:37 Makina , Kavajë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 22:25 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

4 800 EUR

12 Nën 10:06 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
18 Sht 10:53 Makina , Kavajë

Opel

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 18:31 Makina , Kavajë

Opel Astra 1.6 Twinport benzin gas viti 2006

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 12:43 Makina , Kavajë

Opel Astra H Station Wagon

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 14:47 Makina , Kavajë

Opel Astra

1 350 EUR

24 Gush 12:17 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 11:49 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 04:19 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 02:29 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 20:48 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 12:39 Makina , Kavajë

Opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Opel Astra | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione