Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan X-Trail Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan X-Trail | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:18 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:13 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:40 Makina , Tiranë

2017 NISSAN XTRAIL BENZINE GAZ

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:20 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz, fulllll

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:54 Makina , Tiranë

��SHITET NISSAN X TRAIL 4X4

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan 2.0 nafte

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 09:44 Makina , Tiranë

Nissan x trail 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:27 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL 2017 AUTOMAT

21 Maj 08:08 Makina , Tiranë

Nissan

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:39 Makina , Tiranë

NISAN - X TRAIL

1 EUR

22 Pri 22:18 Makina , Tiranë

Nissan X Trail 2003 2.2 Nafte Manual 2400€

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 15:26 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR

12 Pri 13:26 Makina , Tiranë

NISAN - X TRAIL

1 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 09:40 Makina , Tiranë

Okazion

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Shk 10:42 Makina , Tiranë

Shitet Nisssan X-Trail

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 19:36 Makina , Tiranë

Nissan X Trail

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 12:01 Makina , Tiranë

Shitet Nissan x-trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Jan 13:22 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 13:36 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 08:41 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 11:07 Makina , Tiranë

Nissan x trail 4x4 3700€

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 11:13 Makina , Tiranë

Nissan xtrail 4x4 3700€

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 15:21 Makina , Tiranë

Nissan x trail 4x4

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:10 Makina , Tiranë

Shitet Nissan x-trail 4x4 Mundesi nderrimi

3 800 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:23 Makina , Tiranë

Shitet Nissani

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:52 Makina , Tiranë

Okazion

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 21:48 Makina , Tiranë

Nissan x-trail

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 15:37 Makina , Tiranë

NDERROHET ME SUZUKI GRAND VITARA MANUAL

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Sht 18:27 Makina , Tiranë

Okazion NISSAN X-Trail Benzine/Gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 11:07 Makina , Tiranë

Nissan xtrail

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 22:49 Makina , Tiranë

X-Trail 2.0 Naft Automat 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 22:33 Makina , Tiranë

2.0 NAFT AUTOMAT 2010 NISSAN X-TRAIL

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 22:18 Makina , Tiranë

Shitet Nissan

110 010 101 010 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:02 Makina , Tiranë

nissan x trail 2007 4800 euro i diskutushem

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 08:08 Makina , Tiranë

Shitet NIssan Xtrail 4x4 i 2017 Nafte Automatik

23 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 08:05 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Xtrail 4X4 i 2020 Nafte Automatik

35 490 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:39 Makina , Tiranë

Shitet Nisan X Trail

14 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 14:30 Makina , Tiranë

Nissan X-Trial Rogue , Benzin-Gaz

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 01:29 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Xtrail

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 18:01 Makina , Tiranë

Shitet nisan xtrail

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 11:47 Makina , Tiranë

Testate Nisan x trail

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Jan 06:28 Makina , Tiranë

Nisan x-trail 2.2nafte viti 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 15:05 Makina , Tiranë

Shitet NISSAN X-TRAIL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 15:47 Makina , Tiranë

Shitet Nissan X-Trail

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 11:18 Makina , Tiranë

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:45 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 09:02 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail 4x4

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Tet 00:56 Makina , Tiranë

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan X-Trail | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione