Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

NIssan X-Trail ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Nissan X-Trail në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan X-Trail ne shitje apo modele tjera si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan X-Trail ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.Sot 00:00 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 ,

��OKAZION�� Nissan Rogue 2011 Benzin-GAZ

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 15:38 Dyqani ,

Nissan x trail 2.5 benzin. Automat. Behet 100%gas

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:34 ,

Nissan X trail

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:26 ,

Nisan X-Trail 4×4 viti 2005 Benzin/Gaz Automatike

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 19:12 ,

NISAN X-TRAIL 2017 4x4

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 13:56 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 11:33 ,

NISSAN X-TRAIL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 08:52 Dyqani ,

NISSAN X-TRAIL, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 10:20 ,

Nissan Xtrail Automatik 2.0 viti 2018 Pa Dogan

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 08:47 ,

X-Trail ❌2.0 naft automat❌

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 20:15 ,

Nissan X Trail 2.2 Nafte Super Gjendje

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 16:58 ,

Nissan X-trail

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 13:20 Dyqani ,

Nissan X-Trail

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 17:02 ,

Nissan X-Trail ( Rouge) 2.4 Benzin

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 11:05 ,

Nisan x-Trail

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 11:42 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 23:43 ,

Nissan X-Trail❌4800❌Vetem sot❌

4 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 17:58 ,

NISSAN X-TRAIL, viti 2016, Nafte, Automat

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Maj 11:56 ,

Nissan X Trail 2.0 nafte automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 08:08 ,

Shitet NIssan Xtrail 4x4 i 2017 Nafte Automatik

23 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 08:05 ,

Shitet Nissan Xtrail 4X4 i 2020 Nafte Automatik

35 490 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:39 ,

Shitet Nisan X Trail

14 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 20:21 ,

Shitet Nissan X-Trail

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 15:02 ,

Nisan

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:44 ,

Nissan

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:30 ,

Nissan X-Trial Rogue , Benzin-Gaz

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 16:14 ,

Nisan X-Trail

3 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 01:29 ,

Shitet Nisan Xtrail

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 14:05 ,

Shitet Nisan X-stre

3 300 EUR

25 Mar 08:19 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 15:46 ,

Okazion,2.5€

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:07 ,

Okazion 3€

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:01 ,

Shitet nisan xtrail

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 21:37 ,

Shitet

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 13:08 ,

Nissan X-Trail ne shitje!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:47 ,

Testate Nisan x trail

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Shk 12:16 ,

Nissan X-Trail ne shitje!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:41 ,

Nisan

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 22:35 ,

Nissan 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 20:48 ,

X-Traler

5 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 20:13 ,

Nisan 4x4

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 19:59 ,

Nisan X-Trail 4×4 viti 2005 Benzin/Gaz Automatikd

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 02:42 ,

Nisan

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 21:44 ,

Okazion nisan x trail

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 10:01 ,

Nisan X Trail Benzin Gaz viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 06:28 ,

Nisan x-trail 2.2nafte viti 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 21:02 ,

Shitet makina Nissan 4x4 4500€

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 15:05 ,

Shitet NISSAN X-TRAIL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan X-Trail me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan X-Trail Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan X-Trail ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan X-Trail ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko Nissan X-Trail ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan X-Trail


Keni Nissan X-Trail që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione