Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Vanette

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Vanette | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 09:33 ,

Shitet Nisan Vanete

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 12:13 ,

Nissan vanette

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 13:14 ,

Nderrohet me vetur

95 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 08:48 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 22:33 ,

Shitet

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 22:24 ,

Shitet

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 21:57 ,

��Nissan Venette 2.3 Nafte

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 13:54 ,

nissan vanette

90 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 11:04 ,

��Nissan Vennete 2.3 Nafte

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 13:19 ,

Nissan Veneto

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 14:31 ,

Nissan vanete

170 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 17:51 ,

Nissan Vanette

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 22:22 ,

Nissan Vanette dizel

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 20:19 ,

Shitet minifurgon

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 12:39 ,

Nisan

2 500 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 19:28 ,

Nissan Vanette dizel

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 16:04 ,

Fugon pune

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 09:30 ,

U SHIT / Nissan Vanette 2283 cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Korr 15:16 ,

Shitet nissan vanette

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 22:14 ,

OKAZION!! FURGONE

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 18:08 ,

Nisan venete shitet osé nderrohet me makin tjeter

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Mar 10:23 ,

Nissan Vanette dizel

150 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 13:28 ,

Nissan Vannette

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:55 ,

Nissan Vanette dizel

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 17:28 ,

Nisan vaneta

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 13:16 ,

Nissan Vanette dizel

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 02:03 ,

Nissan

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 09:15 ,

Nissan Vanette nafte 2001 mallrash

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 11:20 ,

Nissan Vanette 2001

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 13:00 ,

Nissan Vanette Cargo

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 17:35 ,

Tirane

420 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 17:31 ,

Nissan Vanette 2.3 nafte

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:22 ,

OKAZION SHITET FURGON NISSAN

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Dhj 21:57 ,

Fugon nisan

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 23:07 ,

Fugon nisan

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 20:09 ,

Furgon

1 300 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Sht 17:40 ,

Nissan Vannete

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 19:10 ,

Nissan Vanette dizel -90

1 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Korr 19:57 ,

Makin pune

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 13:45 ,

Shes

200 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 21:11 ,

Nissan Vanette dizel -99

2 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Vanette | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione