Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

100 NX , 18
200 SX , 13
240 SX , 18
280 ZX , 3
300 ZX , 9
350Z , 28
370Z , 6
Almera , 362
Altima , 18
Armada , 3
Bluebird , 1
Cabstar , 37
Cargo , 6
Cherry , 3
Cube , 1
e-NV200 , 5
Evalia , 1
Frontier , 3
GT-R , 7
Interstar , 47
Juke , 105
King Cab , 79
Kubistar , 9
Leaf , 13
Maxima , 3
Micra , 1667
Murano , 93
Navara , 805
Note , 232
NP 300 , 3
NV200 , 14
NV400 , 4
Pathfinder , 100
Patrol , 214
PickUp , 38
Pixo , 31
Primastar , 35
Primera , 302
Qashqai , 969
Qashqai+2 , 118
Quest , 1
Sentra , 20
Serena , 45
Skyline , 1
Sunny , 30
Terrano , 266
Tiida , 6
Titan , 5
Trade , 16
Urvan , 1
Vanette , 40
X-Trail , 475

Gjej Nissan në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Nissan ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë.20 Mar 00:29
Linku:
Makina , Lezhë

Nissan Navara per shitje ose nderrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:08
Linku:
Makina , Durrës

Nissan Qashqai

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Nissan Qashqai 2.0 naftë Automatik PANORAMA��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 02:45 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 Makina , Shkodër

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Makina , Tiranë

Nissan Notte 1.4 Benzine "Teper Ekonomike" Kamio Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 Makina , Durrës

Qashqai 2009 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:46 Makina , Durrës

NISAN NOTE,,,1.5,,NAFTE,,,2009,,,nga ZVICRA,,,

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:45 Makina , Vlorë

Nisan 1.5 diesel��������

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Kucovë

NISSAN X TRAIL 4X4

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:42 Makina , Fier

Nissan Murani 2.5 diesel Automat panorama full

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:38 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN PATHFINDER

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:34 Makina , Pogradec

NISSAN NAVARA 2,5D 2004 MANUAL PERFEKT GARANCI

8 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:28 Makina , Kucovë

NISSAN X TRAIL 4X4

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:28 Makina , Sarandë

Nisan X-Trail 2.2 4X4 Nafte Kamio Manuale Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:28 Makina , Tiranë

Nissan Micra Manuale 1.2 Benzine Viti 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai Viti 2011 i sapardhur nga Zvicra ������������

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI Automatike 2.0 NAFTE

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 4x4 Automat

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:15 Makina , Berat

Shitet Furgon Nissan Serena

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:44 Makina , Fier

����SUPER OKAZION!!!! ���� �� NISSAN NAVARA��

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:16
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Nissan Qashqai 2.0 naftë Automatik PANORAMA��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:12 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:12 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:12 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:37 Makina , Lushnjë

Nisan Qashqai 2.0 Naft Automat Panoram 2011-2012

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:28 Makina , Berat

❌SUPER OKAZION❌

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:28 Dyqani Makina , Fier

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 11 AUTOMAT ZVICRA CH

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:15 Makina , Tiranë

Nissan Xterra 2011

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:15 Makina , Tiranë

Nissan Versa

7 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 20:08 Makina , Fier

Nisan Note 1.5 Diesel viti 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:49 Makina , Tiranë

Nissan Navara I modifikuar totalisht 2012 2.5 nafte

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 Makina , Tiranë

SHITET 3,5 EURO

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:24 Makina , Tiranë

QASHQAI FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:22 Makina , Durrës

Nisan Qashkai

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:17 Makina , Fier

Nissan Navara OKAZION!!

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:01 Makina , Durrës

Nissan Qashqai

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:01 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 SAPO ARDHUR

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 Makina , Korçë

Nissan navara 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:04 Makina , Tiranë

2017 NISSAN XTRAIL GAZ BENZINE OKAZJON

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:58 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan TERRANO 3.0 4X4 Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:57 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan JUKE 1.6 benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:54 Makina , Lushnjë

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE ,Viti 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 Makina , Tiranë

NISAN MIKRA ATOMAT BEZN GAZ

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:22 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automatik Viti 2009 Zvicra

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai+2- 2.0 nafte- automatike

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:09 Makina , Durrës

Nissan Qashqai 198 mi km origjinale 0689400000

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:34 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:42 Makina , Tiranë

Infiniti FX350 Ndrohet

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:17 Makina , Fier

Nissan Qashqai +2

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:05 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:59 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:58 Makina , Tiranë

�� Nisan Micra 1.2 Benzine, Kambio Automatike (jo robotike)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Jeni duke kërkuar për nisan ne shitje? Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blejne Nissan Shitje


Eksploro njoftimet për Nissan ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Nissan


Keni Nissan që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Shpërndaj njoftime Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione