Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Serena

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Serena | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Nën 10:18 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 09:57 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 21:48 ,

Shitet Nisan Serena

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 22:59 ,

Nisan

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Qer 09:44 ,

Okazioon

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 12:31 ,

Shitet Nisani

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 13:57 ,

Shitet per pjese 2.3 naft

5 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 18:44 ,

Shes Nisan Serena 2.3

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 15:29 ,

Nissan

25 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:26 ,

Nissan serena

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 12:04 ,

Furgoncin

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 13:45 ,

Shum mir makine!!!!

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 13:33 ,

Shum mir makine!!!!

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:42 ,

Nissan Serena

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 08:14 ,

NISAN SERENNA

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 17:36 ,

NISAN SERENA PER PJESE KEMBIMI

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 19:22 ,

nissan serena

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 10:02 ,

Nisan Serena

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 18:10 ,

Okazion shitet nissan serena

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 18:59 ,

Nissan sirena

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 18:13 ,

Shitet NISSAN SERENA OKAZION!!!

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 17:52 ,

Nissan Serena 7+1

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 10:59 ,

Shitet vetem per sote

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:01 ,

Nissan serena

100 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 13:41 ,

Shitje

2 300 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 19:21 ,

Nissan serena

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 19:46 ,

Makina

100 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 12:00 ,

Nissan Sirena

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 13:59 ,

NISSAN SERENA VITI 2000

3 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 16:13 ,

Per pjese

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 22:55 ,

Nissan Serena benzin+gaz

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Korr 23:21 ,

nisan serena

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 21:41 ,

Nissan serena

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 13:08 ,

"OKAZION " NISAN SERENA -97

2 500 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:38 ,

Nisan serena 1.6 benzin

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 20:46 ,

Nissan Serena

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 10:57 ,

Nissan Serena dizel

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 22:58 ,

Automjet

2 500 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 07:38 ,

Shes nisan serena

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 14:43 ,

Nissan Serena -95

2 800 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 15:02 ,

Nissan Serena dizel -02

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 11:55 ,

Shes Nissan Serena

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 12:31 ,

Shitet Nisan serena 7+1

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 19:29 ,

shitet dhe mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Serena | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione