Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Qashqai+2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Qashqai+2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:18 Dyqani ,

Nissan qashqai +2

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 Dyqani ,

Nissan qashqai +2

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:59 Dyqani ,

Nissan Qashqai +2 ����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Dyqani ,

NISAN QASHQAI +2 AUTOMAT ''PANORAME''NAFTE

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

���� NISSAN QASHQAI +2 ����

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Nisan 2013 naft 1.5 okazion sot 7500 euro mundesi nderrimi

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:36 ,

Nissan Qashqai +2 Benzin Gaz 5300€ I Diskutueshem

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:35 ,

nisan qashqai +2 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:17 ,

Nisan Qashqai 1.6 Benzin viti 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 ,

Nisan Qashqai 1.6 Benzin viti 2010

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 11:47 Dyqani ,

Nisan Qashqai 2.0 Diezel VP 2011 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 08:47 ,

SHITET NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT VITI 2008 ME 7 VENDE

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 11:56 ,

Nissan Qashqai +2 cambio automatico

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 10:10 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 01:36 ,

Nissan Qashqai 1.5 nafte Sapo Ardhur PANORAM 2007

5 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 09:54 ,

NISSAN QASHQAI+2 VITI 2009 AUTOMAT NDRROHET

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 14:02 ,

Nissan Qashqai 2009 Autmatike

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 12:47 ,

Nissan Qashqai 2009 Autmatike

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 06:53 ,

NISSAN QASHQAI+2 AUTOMAT VITI 2009 NDRROHET

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:55 ,

NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIKE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 16:14 ,

Nissan Qashqai +2, Automatik, Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 08:22 ,

NISSAN QASHQAI +2 AUTOMAT 2.0 DIESEL 4x4 NDRROHET

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 19:36 ,

Nissan Qashqai +2 Automatike Full Opsion

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 14:33 Dyqani ,

Nissan qashqai

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:43 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:42 ,

nisan qashqai +2

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 12:36 ,

Nissan Qashqai+2 Automatik Panoramik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 15:46 ,

Nissan Qashqai +2 Automatik

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:04 ,

Nissan qashqai+2 super gjendje ��

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 17:03 ,

Shitet nissan sapo ka ardh nga zvicra jo tregtar 157000km

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 02:42 ,

Shitet 7500€ super gjendje nuk ka nevoj per asgje 156.000km

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 23:06 ,

NISSAN QASHQAI 7500€

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 15:22 ,

NISSAN QASHQAI 7500€

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 09:24 ,

Nissan Qashqai +2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:46 Dyqani ,

Nissan qashqai+2

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 22:18 Dyqani ,

����NISSAN QASHQAI+2 2.0 NAFTE PANORAMIK����

9 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 12:10 ,

SHITUR OKAZION NISAN QASHQAI+2 2009 BENZIN GAZ

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 15:12 ,

Shitet Nissan Qashqai +2

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 08:48 ,

��Okazion 8700��

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 22:25 ,

Nissan Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 22:31 ,

Nissan Qashqai 1.5d PANORAMA 7 VEND 2010 E ARDHUR NORVERGJIA

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:27 ,

QASHQAI+2

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 21:47 ,

Nissan Qashqai+2 Benzine-Gaz -2009 Panorame Nga Zvicra

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Tet 11:29 ,

❌OKAZION❌SHITET NISAN Qashqai 2.0 naft automat viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 17:57 Dyqani ,

Nissan Qashqai +2

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Qashqai+2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione