Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Primera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Primera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:49 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN BENZINE/ GAZ 1.6

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:49 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Benzine-Gaz

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:49 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN BENZINE/ GAZ 1.6

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 13:05 Makina , Fier

shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 20:45 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Primera

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 19:53 Makina , Lezhë

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 13:53 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Primera

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 12:08 Makina , Lezhë

Shitet nissan primera

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Qer 21:24 Makina , Lezhë

Shite

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 16:15 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Primera 1.9 dCI

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:37 Makina , Kucovë

Nisan Primera

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 08:07 Makina , Kucovë

Nisan Primera

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 15:53 Makina , Fier

Nossan primera 200 naft

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 18:32 Makina , Fier

Nissan primer 200 naft

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 00:46 Makina , Berat

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 20:32 Makina , Tiranë

Tirane

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 19:05 Makina , Durrës

Nissan Primera 1.9 nafte -05 gjendje shum e mire

2 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 16:09 Makina , Korçë

U SHiiiiiT NISANI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 16:13 Makina , Durrës

Nissan primera

600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 15:53 Makina , Durrës

shitet nissa mund te perdoret dhe per pjes

600 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 12:15 Makina , Fier

Nisan-Primera

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 23:04 Makina , Sarandë

Makine Benzine gaz!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 18:04 Makina , Pogradec

Shitet nissan primera

170 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 13:37 Makina , Korçë

Shitet Nissan Primera 1.8 Benzin Gaz

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 15:12 Makina , Sarandë

ESHTE SHITUR flm merrjep.al Nissan Primera benzine gaz 1350€

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 16:22 Makina , Durrës

Nissan

650 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 22:44 Makina , Sarandë

Okazion Nissan Primera 1.6cc benzine gaz viti 2000 1350€

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Gush 15:46 Makina , Sarandë

Okazion Nissan Primera 1.6cc benzine gaz viti 2000 1350€

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Korr 23:03 Makina , Fier

Nisan primera okazion 5 dite

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 17:00 Makina , Gjirokastër

Super mjet

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
15 Maj 07:47 Makina , Fier

SHITET

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 01:39 Makina , Krujë

shitet

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 17:19 Makina , Tiranë

Nissan primera 2.0nafte

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 10:24 Makina , Lushnjë

SHITET

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 15:31 Makina , Lushnjë

Shitet nisan super

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 13:31 Makina , Tiranë

shitet

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:34 Makina , Korçë

Nissan Primera

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:17 Makina , Tiranë

nissan primera

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 17:58 Makina , Durrës

SHITET NISAN SPORT

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 17:51 Makina , Sarandë

Okazion Nissan Primera 1.6cc benzine gaz viti 2000 1350€

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 21:39 Makina , Pogradec

NISAN PRIMERA 2.0 - Benzin Gas

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 19:52 Makina , Sarandë

Nissan Primera 1.6cc benzine gaz viti 2000 1600€

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 18:52 Makina , Tiranë

SHITET NISSANPRIMERA 1.6 BENZIN (+GAS)

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 17:21 Makina , Fier

Shitet nissan primera

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Tet 13:09 Makina , Korçë

Nisan

1 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 21:08 Makina , Tiranë

Shitet nisan primera me letra te paguara per 1 vit

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 05:01 Makina , Vlorë

Vlore

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Gush 22:28 Makina , Korçë

Okazion

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 17:53 Makina , Korçë

Shitet per pjese kembimi

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Primera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione