Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | PickUp

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan PickUp | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:43 ,

NISSAN PICK UP DOUBLE CAB 2.5 DIESEL NE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:13 ,

NISSAN PickUP

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 16:58 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 10:46 ,

Shitet nisan navara pickap viti 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:08 ,

Nissan

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:03 ,

Shitet Nissan Pick up 2.5 nafte viti 2005

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 12:25 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 12:30 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 17:06 ,

Nissan 4x4 Dopio kabin Shitet Nderohet

111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 15:08 ,

Shitet makine 4x4

3 000 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 17:28 ,

NISSAN PICKUP 2.5 NAFTE 4x4

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 01:11 ,

Nisan Navara

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 01:05 ,

Nisan Navara

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 17:39 ,

Nisan Navara

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 22:46 ,

Shiter nissan super gjendje

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 11:11 ,

Nisan Navara

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 19:42 ,

Nisan Navara

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 20:23 ,

Navara PickUp

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 12:34 ,

Watsap.00491630030844

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 12:28 ,

Shitet NISSAN Pickup / 2200

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 22:37 ,

Nissan PickUp dizel

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 17:35 ,

nisan 4x4

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 14:50 ,

nissan pa letra

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 18:17 ,

Nissan PickUp 4x4 dizel

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 21:24 ,

Nissan pickUp.

400 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 19:34 ,

Shes Nissan Np 300 pick up

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 17:53 ,

nisanpickup

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 10:23 ,

foristrade

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 20:09 ,

NISSAN

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 14:04 ,

Nissan pickup

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:10 ,

Okazion Nissan Benzin Gaz

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 14:16 ,

Nissan Pickup 4x4,2.5

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 11:11 ,

Nisan 4x4

11 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 14:07 ,

shitet per arsye emigrimi

1 999 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 11:19 ,

Nisan 4x4 2.5 nafte

6 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 17:15 ,

Nisan

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 19:47 ,

NISSAN NAVARA 4&2 -05

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan PickUp | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione