Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Patrol Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Patrol | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:26 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera Off Road 4x4

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:12 Makina , Tiranë

Nissan patrol y60

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:08 Makina , Tiranë

Nissan patrol 4.2 diesel, Nderrohet

16 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:53 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL kerkohet

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 00:13 Makina , Tiranë

Shiten pjes per patrroli .Y.60

3 333 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Mar 12:20 Makina , Tiranë

��PATROL��

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Nissan patrol

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Nissan patrol

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:47 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol 3.0 Turbo

10 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 23:30 Makina , Tiranë

Nissan Patrol

1 123 484 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 18:11 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 18:04 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol 12000 euro

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Okazion - Super Patrol ne shitje

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 11:16 Makina , Tiranë

SHITET NISAN PATROL 11000 EURO

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 21:46 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:15 Makina , Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

16 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:14 Makina , Tiranë

Pjes nisan patrrol

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 19:08 Makina , Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 20:30 Makina , Tiranë

Shitet nissani

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 01:05 Makina , Tiranë

Pjes per patrrol eper xhipa te tjer

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 12:09 Makina , Tiranë

Nissan Patrol Off Road 4x4 ✅✅ Mundsi nderrimi

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 21:49 Makina , Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

17 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 08:16 Makina , Tiranë

Nisan Patrol

19 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:19 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 15:26 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 13:24 Makina , Tiranë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 19:38 Makina , Tiranë

Shitet patrol y61

14 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 10:05 Makina , Tiranë

Nissan Patrol GR Luxury

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 21:17 Makina , Tiranë

Nissan patrol y61

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:49 Makina , Tiranë

Patrol 3.0 offroud

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Jan 07:39 Makina , Tiranë

Nissan patrol

7 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Jan 14:37 Makina , Tiranë

Shes Nissan Pazrol GR 2900cc, Full option

17 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 11:20 Makina , Tiranë

4x4 Automatike

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 07:24 Makina , Tiranë

Nissan patrol

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 08:40 Makina , Tiranë

Shitet super mjet.

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 14:11 Makina , Tiranë

Nissan Patrol 3.0 Nafte 2009

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 07:18 Makina , Tiranë

Nissan patrol gr

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:49 Makina , Tiranë

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:57 Makina , Tiranë

kerkoj nissan patrol y60

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Korr 22:24 Makina , Tiranë

parakolp nissan patroli y60

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 16:47 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL OFFROAD

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 07:38 Makina , Tiranë

Nissan Patrol Off-Road

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 08:43 Makina , Tiranë

Nissan patrol 4x4 fuoristrad

3 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 14:31 Makina , Tiranë

Nissan 3.0 off road patrol

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 09:02 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

27 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 19:20 Makina , Tiranë

nissan patrol

6 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 08:25 Makina , Tiranë

Foristrad

6 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 13:06 Makina , Tiranë

OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:18 Makina , Tiranë

Okazion

30 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 16:47 Makina , Tiranë

kerkoj nisan patrrol

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Patrol | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione