Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Patrol Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Patrol | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:47 Makina , Gjirokastër

nisan patrol 3.0 diezel turbo me timon anglez.

11 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:53 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL kerkohet

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Mar 09:37 Makina , Tiranë

Nissan patrol 4.2 diesel, Nderrohet

16 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Nissan patrol

15 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 20:10 Makina , Tiranë

Nissan patrol

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera Off Road 4x4

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 22:51 Makina , Tiranë

��PATROL��

16 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 00:08 Makina , Durrës

Nissan Patrol GL 2009

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 23:50 Makina , Durrës

Shitet Nissan Patrol GL 4x4 2009 Ne gjendje perfekte!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 05:58 Makina , Tiranë

Shiten pjes per patrroli .Y.60

3 333 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Shk 13:49 Makina , Fier

Okazion nisan patrol

9 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 15:11 Makina , Fier

Okazion nisan patrol

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 20:28 Makina , Tiranë

Nissan patrol y60

7 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 15:30 Makina , Fier

Okazion Nisan patrol y61

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:37 Makina , Korçë

Nissan

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Jan 17:47 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol 3.0 Turbo

10 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Jan 21:27 Makina , Sarandë

Nisan patrol

13 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 23:30 Makina , Tiranë

Nissan Patrol

1 123 484 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 20:29 Makina , Kukës

Shitet ose ndrrohet me banes ne shengjin

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Jan 13:36 Makina , Korçë

Nissan patrol

10 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 14:42 Makina , Kukës

Nissan patrol 260

6 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 21:27 Makina , Tropojë

Nissan Patrol Gr 4.2

25 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:46 Makina , Shkodër

Shitet Nissan Patrol

18 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:06 Makina , Korçë

Shitet nisan patrol super gjendje

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 18:11 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 18:04 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol 12000 euro

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Tet 20:31 Makina , Elbasan

Nissan patrol y60 2.8

10 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Tet 12:30 Makina , Tiranë

Okazion - Super Patrol ne shitje

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 10:38 Makina , Pogradec

Nisan 4x4

3 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Sht 11:16 Makina , Tiranë

SHITET NISAN PATROL 11000 EURO

11 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 21:46 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Patrol

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 17:37 Makina , Lezhë

Shitet nissan patrol

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Gush 19:15 Makina , Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

16 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 19:14 Makina , Tiranë

Pjes nisan patrrol

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 19:08 Makina , Tiranë

Okazion

10 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 20:30 Makina , Tiranë

Shitet nissani

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 11:21 Makina , Tropojë

Nissan patrol 3.3 turbo

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:42 Makina , Kukës

Shitet nisan patrol motorr bmw M57

16 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 19:10 Makina , Lezhë

Nisan patrol off road

18 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 19:07 Makina , Gjirokastër

Kerkoj nisan patrol

2 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 01:05 Makina , Tiranë

Pjes per patrrol eper xhipa te tjer

1 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 23:09 Makina , Elbasan

Nissan Patrol 2.8TD 1989 RKS Me Klim (Kosovë)

12 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 15:30 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 15:52 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 12:09 Makina , Tiranë

Nissan Patrol Off Road 4x4 ✅✅ Mundsi nderrimi

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:11 Makina , Pogradec

NISSAN PATROL 3.0 NAFTE 4X4

2 499 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 21:49 Makina , Tiranë

Nissan Patrol, Full ekstra per OFFROAD, Perfekte !!!

17 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 08:16 Makina , Tiranë

Nisan Patrol

19 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:19 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Patrol | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione