Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | King Cab

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan King Cab | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Pri 10:10 ,

Nissan King cab

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 09:05 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 17:19 ,

Shitet ose nderrohet

1 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Jan 15:54 ,

Nissan King Cab

3 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Jan 20:23 ,

Nissan

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 17:31 ,

Nissan king cab

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 14:44 ,

Makinë ne shitje

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 15:49 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 14:48 ,

Nisan navara

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 17:54 ,

4x4

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 12:52 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 21:25 ,

Nissan

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 21:12 ,

Nissan

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 21:04 ,

Nissan king cab

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 20:52 ,

Nissan

1 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Maj 21:39 ,

Letrat der 20 .08. 2021

4 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:43 ,

Nissan King Cab dizel 1994

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 17:30 ,

Nissan kingCab D21

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Mar 22:45 ,

Nissan king cab D21

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
06 Dhj 18:56 ,

Kerkoj diferencial per nisan king cab 1991

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Korr 16:54 ,

shitet

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 13:34 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 06:52 ,

Nissan navara 2500

4 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:17 ,

Nissan

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:12 ,

Nissan King Cab

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 09:01 ,

shitet nissan 4x4

5 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 21:10 ,

Xx

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 18:53 ,

Nisan

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 16:37 ,

Nissan

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 14:40 ,

Nisan

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 15:47 ,

Nissan dizel

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 12:05 ,

Super pick up Nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 09:32 ,

Nisan Navara + Pick Up te tjere!

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 08:59 ,

Nisan navara

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 08:31 ,

Nissan King cab Navara 2005 4x4 full option

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 16:08 ,

Nisan

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:30 ,

Nisan king kab Navara dhe Pick-up te tjere!

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 17:36 ,

Nisan

6 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 08:41 ,

Nisan navara tek dere

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 15:26 ,

Nissan king cab

3 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 15:52 ,

Nisan makin pune pa letra

2 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Tet 11:24 ,

Nissan king cab 4x4 2005

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 16:11 ,

Shes Nissan king cab

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 14:58 ,

Shes nisan me karoceri. Okazion!!

3 200 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 10:54 ,

okazionnnn Nissan 4x4

6 200 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 17:17 ,

Nissan King Cab

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 22:56 ,

Okazion Nissan king cap

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 08:14 ,

Nissan Navara king cab 2.5 di 4x4 2005

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Mar 11:30 ,

Nissan navara king cab 2005 2.5 di 4x4

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Mar 18:50 ,

Nissan King Cab

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan King Cab | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione