Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Interstar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Interstar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Tet 20:24 ,

Nissan interstar 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 18:15 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 23:50 ,

Nissan Interstar 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 22:09 ,

Nissan Interstar 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:10 ,

Furgon Nissan

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 10:51 ,

OKAZION NISAN 1.9 NAFTE DCI EKONOMIK 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 08:42 ,

SHITET NISAN NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 20:50 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 DCI EKONOMIK 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:15 ,

SHITET FUGON MALLI SUPE GJENDJE 1.9 NAFTE 350.000

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 11:58 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 SUPER EKONOMIK 350.000LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 10:21 ,

OKAZION NISAN SUPER GJENDJE NAFTE 1.9 350.000LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 18:48 ,

SHITET NISAN NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE 350.000LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 12:58 ,

SHITET NSAN OKAZION 1.9 NAFTE OKAZION 350.000LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 11:38 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 EKONOMIK SUPER 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 08:38 ,

OKAZION NISAN 1.9 NAFTE SUPER GJENDJE 350.000Lek

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 18:15 ,

NISSAN SUPER GJENDJE NAFTE 1.9

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:17 ,

OKAZION RENAULT MASTER 1.9 NAFTE SUPER 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 08:30 ,

SHITET FUGON MALLI MOTORR NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 14:50 ,

OAZION FUGON MALLRASH NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 12:10 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 EKONOMIK 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 11:41 ,

shes furgon

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:50 ,

SHITET FUGON MALLRASH NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 18:30 ,

FUGON MALLI SUPER GJENDJE NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 11:56 ,

OKAZION NISSAN INTERSTAR OKAZION NAFTE 1.9 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 08:48 ,

NISSAN INTERSTAR OKAZION SUPER GJENDJE 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 09:33 ,

NISSAN INTERSTAR OKAZION OKAZION SUPER 360.000

360 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 08:35 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 22:10 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 EKONOMIK 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 12:57 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR SUPER GJENDJE 1.9 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 10:57 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 SUPER GJENDJE

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 09:29 ,

SHITET NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 13:44 ,

SHITET NISAN INTERSTAR SUPER GJENDJE 1.9NAFTE3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 08:55 ,

SHITET NISAN INTERSTAR OKAZION SUPER GJENDJE 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 19:08 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR 1.9 NAFTE SUPER 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 13:56 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR NAFTE 1.9 SUPER 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 08:56 ,

OKAZION NISAN INTERSTAR 1.9 NAFTE 2003 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 11:39 ,

OKAZION FUGON MALLI SUPER GJENDJE NISAN 1.9 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 17:24 ,

OKAZION FUGON MALLI NISAN SUPER GJENDJE 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 20:19 ,

FUGON MALLI SUPER GJENDJE NISAN 1.9 NAFTE 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 16:14 ,

OKAZION FUGON MALLI SUPER GJENDJE EKONOMIK 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 18:31 ,

OKAZION FUGON MALLI NISAN 1.9 NAFTE EKONOMIK 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 17:17 ,

OKAZION FUGON MALLI SUPER GJENDJE EKONOMIK 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 14:54 ,

OKAZION FUGON MALLI SUPER GJENDJE 1.9 NAFTE 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 13:37 ,

OKAZION FUGON MALLI SUPER EKONOMIK 3200€ DISKUTUAR

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 11:28 ,

SHITET FUGON NISAN OKAZION SUPER GJENDJE 3200€

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 23:00 ,

Nissan Interstar

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 19:05 ,

Furgon nissan

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Interstar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione