Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Të gjitha në Elbasan

100 NX , 1
200 SX , 1
240 SX , 1
300 ZX , 1
Almera , 18
Cabstar , 1
Juke , 15
King Cab , 2
Leaf , 3
Micra , 86
Murano , 5
Navara , 44
Note , 15
NV400 , 1
Patrol , 4
PickUp , 5
Pixo , 3
Primastar , 6
Primera , 20
Qashqai , 47
Qashqai+2 , 5
Serena , 6
Terrano , 17
Trade , 2
X-Trail , 35

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:30 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 Dyqani Makina , Elbasan

Nissan Qashqai 2.0 diesel ardhur nga Zvicra

9 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:01 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 18:22 Makina , Elbasan

nissan

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 11:37 Makina , Elbasan

Nisan micra 1.2 benzine automat

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 22:57 Makina , Elbasan

Nisan.1.5 nafte.

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 23:01 Makina , Elbasan

❌Automat❌Nissan Note 1.6Benzin Gas❌0682149027

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:40 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 09:10 Makina , Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

10 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 16:25 Makina , Elbasan

Nissan Qashqai+2

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 10:35 Makina , Elbasan

Nissan almera 1.5 benzin - gaz viti 2006

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 08:23 Makina , Elbasan

Nisaan Versa

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 11:48 Makina , Elbasan

okazion

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 12:40 Makina , Elbasan

Shitet okazion nissan mikra

3 700 EUR

11 Shk 10:19 Makina , Elbasan

Shitet Nissan Terrano

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 17:42 Makina , Elbasan

Okazion elktrik

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 07:43 Makina , Elbasan

Nisan Navara Sapo ardhur nga Zvicera ����

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 13:20 Makina , Elbasan

Nissan Navara 2.5 VITI 2009 FULL

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Jan 13:00 Makina , Elbasan

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:16 Makina , Elbasan

Nissan xterra 4.0 v6 benxin gas automat

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 02:21 Makina , Elbasan

Nisan infiniti G-35

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Jan 11:53 Makina , Elbasan

SHITET NDRROHET

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 03:48 Makina , Elbasan

Shitet Nissan Micra Gaz-Benzine 3.5 milion leke

3 500 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 08:43 Makina , Elbasan

Nisan 2.0 naft

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 21:08 Makina , Elbasan

Shitet nissan 1.1 benzine

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 21:04 Makina , Elbasan

Shitet makine automatike 1.1 benzine

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 13:14 Makina , Elbasan

Nissan juke

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 21:14 Makina , Elbasan

����Nissan Qashqai 2.0 Diesel Automat nga Zvicra

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 04:27 Makina , Elbasan

OKAZION Nissan Qashqai 2011-12 1.6 Nafte

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 14:22 Makina , Elbasan

Nisan Qashqai 1.5 naft 2012 manual

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 18:27 Makina , Elbasan

Okazion

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 10:17 Makina , Elbasan

Nissan juke automatike

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Tet 20:30 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Tet 20:31 Makina , Elbasan

Nissan patrol y60 2.8

10 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 16:17 Makina , Elbasan

Nissan Navara

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 22:15 Makina , Elbasan

Shitet okazion Nissan Qashqai

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 08:43 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 21:50 Makina , Elbasan

Shitet ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 13:38 Makina , Elbasan

Shitet nisann micra

900 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 18:02 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Sht 23:14 Makina , Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Sht 15:53 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 10:44 Makina , Elbasan

NISAN QASHQAI 1.5 NAFT 6.500 euro

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 18:54 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 17:11 Makina , Elbasan

1.2 Benzin Gaz

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Gush 21:46 Makina , Elbasan

Shitet fuoristrada 4x4

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 11:15 Makina , Elbasan

SHITET NISSAN X-TRAIL kamio automat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 10:35 Makina , Elbasan

nissan qashqai 1.5 naft

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 19:38 Makina , Elbasan

Nisan navara

8 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 19:38 Makina , Elbasan

Nisan

8 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione