Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Nissan | Almera Tino

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Nissan Almera Tino | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Maj 07:44 ,

nissan

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 14:42 ,

Shitet Nisan Almera Tino 1.8 Gaz-Benzin

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 20:31 ,

Shitet nisani

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:19 ,

Okazion!!!Shitet makine Ekonomike

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 03:42 ,

Super Nissan gaz-benzin

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 17:04 ,

Shitet Nisan Almera Tino 1.8 Gaz-Benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:43 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 13:34 ,

Kamjoncin Nissan

12 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 13:14 ,

Nisan almera tino per pjese

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 17:02 ,

Nissan

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 14:40 ,

NISAN ALMERA TINO AUTOMAT BENZI+GAS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 08:24 ,

NISAN ALMERA TINO

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 13:22 ,

Nissan Almera Tino 2.0 Nafte

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 15:45 ,

okazion

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:00 ,

Nissan Almera Tino Viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 10:14 ,

Okazion !! 2500 euro !!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 13:20 ,

Okazionn, Nissan almera tino

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 19:10 ,

Nderrohet makin Nissan Almera Tino me Varke!

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 22:21 ,

Nissan almera tino

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 15:55 ,

Shitet Nissan Almera Tino

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 15:40 ,

nisan almera 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 15:30 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 22:49 ,

Nisan Almera Tino

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 07:33 ,

Nissan almera tino 2.2 dci

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 23:15 ,

Nisan almera tino

24 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 06:15 ,

nisan almerA TINO

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:57 ,

shitet...nisan almera tino

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 18:48 ,

Nisan almera tino

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 12:00 ,

nissan

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 09:41 ,

Okazion Nissan Almera Tino dizel

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 09:24 ,

Nissan Almera tinno

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 11:39 ,

nissan almera

2 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 13:09 ,

Nissan Almera Tino

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 19:50 ,

Shitet Veture

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:01 ,

Nisa Almera Gaz-benzin

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 13:31 ,

Shitet Nisan Almera Tino

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 12:07 ,

Nissan Almera Tino dizel

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:00 ,

Okazion Nissan Almera Tino -01

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 11:30 ,

Nissan Almera Tino -01

2 400 EUR

19 Pri 11:04 ,

Nissan Almera Tino -01

2 400 EUR

03 Pri 14:52 ,

Kamioncin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 13:23 ,

Kamioncin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 12:50 ,

Kamioncin

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Shk 12:57 ,

Nissan Almera dizel -00

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 11:32 ,

Nisan almera tino

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Nissan Almera Tino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione