Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 1
Aixam , 1
Audi , 130
BMW , 73
Cadillac , 1
Chevrolet , 4
Chrysler , 2
Citroën , 18
Dacia , 1
Dodge , 4
Ferrari , 1
Fiat , 30
Ford , 103
Honda , 1
Hyundai , 23
Isuzu , 1
Jaguar , 6
Jeep , 3
Kia , 6
KTM , 1
Lancia , 5
Land Rover , 23
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 4
MINI , 4
Nissan , 15
Opel , 53
Peugeot , 19
Porsche , 3
Renault , 27
Saab , 2
Seat , 13
Škoda , 10
Smart , 10
Ssangyong , 2
Suzuki , 6
Toyota , 65
UAZ , 1
Volvo , 7
Yugo , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.25 Sht 18:09 Makina , Tiranë

RADIO-CD MP3 + Maskarino

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 18:03 Makina , Shkodër

ML 320 Bluetec 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 18:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 5.5

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 18:28 Makina , Tiranë

Ford Focus Titanium 1.6 Nafte

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Sht 21:13 Makina , Kurbin

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 07:53 Makina , Tiranë

OKAZION 2000€ OPEL MERIVA 2006 MOTORR 1.7 CDTI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 20:54 Makina , Fier

Renault Megane viti 2010 1.9nafte manual

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 18:03 Makina , Tiranë

Shitet Peugeot 2008

12 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
27 Qer 10:15 Makina , Elbasan

Toyota celica. Shitet/Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Qer 00:55 Makina , Tiranë

Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 21:53 Makina , Durrës

���� Auto Spahiu���� Kerkohen Puntor per servis����

111 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 21:52 Makina , Tiranë

Shitet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 22:27 Makina , Durrës

Mercedes Benz MB-115

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 18:24 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDEZ BENZ C-CLASS 220 CDI

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Pri 19:10 Makina , Tiranë

Chevrolet Cruze

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 14:07 Makina , Tiranë

Honda CR-V 4X4 2.2 gjendje perfekte!

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 11:46 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 19:16 Makina , Tiranë

SKODA OCTAVIA 2008 2300 € Ose 2.7 miljon

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 21:13 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 13:26 Makina , Tiranë

Okazion C220 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 15:53 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
09 Nën 21:22 Makina , Pogradec

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Tet 18:49 Makina , Sarandë

VW New Beetle Kabrio mundsi ndrimi me më të madhe

3 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:31 Makina , Pogradec

Shite Touran i sapo erdhur nga Italia.

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Tet 19:49 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDEZ BENZ E CLASS ELEGANCE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 09:45 Makina , Tiranë

Shitet Benz Mercedez berlina

300 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 17:37 Makina , Lezhë

Shitet nissan patrol

1 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Gush 12:17 Makina , Tiranë

Shitje dhe montime kondicioneresh

11 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 10:57 Makina , Tiranë

OKAZION VW Passat 200, Gjendje te shkelqyer mundesi nderrimi

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:56 Dyqani Makina , Durrës

SHITUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 14:23 Makina , Tiranë

Citroen C5 Exlusive 2.0 Nafte Automat

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:51 Dyqani Makina , Durrës

SHITUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 22:43 Makina , Tiranë

aklas

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:18 Makina , Shkodër

Shitetmercedez benz E 220 cdi

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 22:47 Makina , Tiranë

Mercedez benz

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 10:57 Makina , Tiranë

Shitet ford focus

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 10:26 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder 4x4.

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:51 Makina , Tiranë

A Class 180 cdi 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 21:40 Makina , Elbasan

Hyundai ix35 (Mundesi Nderrimi)

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Mar 20:51 Makina , Tiranë

Okazion !!! Phaeton 3.0 TDI Full option

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:46 Makina , Tiranë

VW TOUAREG V10 5.0L-05 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 09:47 Makina , Tiranë

Disqe

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 16:57 Makina , Kurbin

✅U SHIT✅Mercedes Benz E270 Cdi Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 22:23 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 320 CDI AVANTGARDE

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 19:40 Makina , Tiranë

Rav4 per pjese 2006–2009

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:04 Makina , Elbasan

Okazion Mercedez-benz w203

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 14:22 Makina , Tiranë

Autobuz vario 814

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 08:41 Makina , Tiranë

Toyota rav 4

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 10:06 Makina , Tiranë

Audi A6

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione