Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 114
Aixam , 58
Alfa Romeo , 2021
Alpina , 20
Artega , 8
Audi , 24805
BAIC , 23
Bentley , 29
BMW , 17041
Bugatti , 8
Buick , 22
Cadillac , 143
Chevrolet , 1064
Chrysler , 698
Citroën , 4224
Corvette , 20
Dacia , 148
Daewoo , 275
Daihatsu , 222
DeTomaso , 1
Dodge , 246
Ferrari , 15
Fiat , 9867
Ford , 24225
GMC , 54
Great Wall , 42
Grecav , 8
Honda , 701
Hummer , 118
Hyundai , 2580
Infiniti , 56
Isuzu , 116
Jaguar , 787
Jeep , 1251
Kia , 1027
KTM , 15
Lada , 20
Lancia , 1285
Land Rover , 4550
Landwind , 4
Lexus , 73
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 94
Maserati , 69
Maybach , 6
Mazda , 1055
Mercedes-Benz , 91801
MG , 52
MINI , 1143
Mitsubishi , 2227
Morgan , 3
Nissan , 4372
NSU , 4
Opel , 13139
Peugeot , 5696
Piaggio , 70
Pontiac , 9
Porsche , 1390
Proton , 2
Renault , 7327
Rover , 391
Saab , 228
Seat , 2564
Škoda , 1580
Smart , 4011
Spyker , 2
Ssangyong , 310
Subaru , 117
Suzuki , 919
Talbot , 2
Tata , 57
Tesla , 10
Toyota , 10289
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 5
UAZ , 9
VW Volkswagen , 48499
Volvo , 2881
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 14
Zastava , 14

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 18:06
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X1 118 Xdrive (4x4) Viti 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 18:35
Linku:
Makina , Tiranë

X5 M50D 381 HP

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
24 Sht 13:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692126959

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 20:08
Linku:
Makina , Tiranë

Range Evoque Dynamic Prestige Full

22 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:15
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:10 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes C220 ����

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:10 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 3 Benzine 1.3

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:10 Makina , Tiranë

Merceds Benz R Clas 300 CDI

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:09 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:09 Makina , Tiranë

automat super ekonomik nafte gjendje perfekte

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:08 Makina , Elbasan

Mercedes Benz w203

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:08 Makina , Tiranë

LANCA MUSA 1.9 nafte

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Makina , Sarandë

Okazion

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:08 Makina , Tiranë

SHITET PASSAT 2014 NAFTE 2.0 AUTOMAT

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 21:08 Makina , Tiranë

SHITET PASSAT 2014 NAFTE 2.0 AUTOMAT

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 21:07 Makina , Tiranë

Audi a6

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:07 Makina , Tiranë

Toyota RAV 4

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:07 Makina , Durrës

Ford fiesta 2010 ✅GAZ✅

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:07 Makina , Elbasan

Touran Automat 2.0 TDI

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:07 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:07 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:06 Makina , Gjirokastër

Shitet B CLASS

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

23 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 21:06 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT QUATTRO OKAZION

14 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:06 Makina , Durrës

Pezho.vt 2007.mun nderrimi

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

‼️Servis Bilardo ‼️

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

Skoda Fabia ‼️Sport‼️ 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK 220.

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:06 Makina , Tiranë

SHITET SMART AUTOMAT ����

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:06 Makina , Kavajë

Toyota corolla verso

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:06 Makina , Durrës

GLC 250 NAFT 2017 (Look 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:06 Makina , Durrës

Glc 250 2017 (Bodykit 2020)

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:06 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Makina , Tiranë

C klass Automat Okazion

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:05 Makina , Durrës

Opel vt 2007.m letr.m nderrimi

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:05 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLC 250.

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Makina , Durrës

Bmw 750 Li super full

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione