Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 19
Aixam , 36
Alfa Romeo , 43
Alpina , 3
Audi , 151
BMW , 108
Bugatti , 4
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 13
Citroën , 12
Dacia , 3
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 62
Ford , 226
GMC , 2
Honda , 4
Hyundai , 3
Infiniti , 1
Isuzu , 13
Jaguar , 1
Jeep , 3
Kia , 2
Lada , 1
Lancia , 9
Land Rover , 31
Lexus , 1
Ligier , 1
Maybach , 1
Mazda , 4
Mercedes-Benz , 2493
MG , 2
Mitsubishi , 32
Morgan , 1
Nissan , 25
Opel , 68
Peugeot , 17
Piaggio , 2
Porsche , 3
Renault , 44
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 18
Škoda , 14
Smart , 5
Subaru , 2
Suzuki , 9
Tesla , 2
Toyota , 34
TVR , 2
UAZ , 1
Volvo , 73
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 01:42 Makina , Kukës

✅Shitet ose nderrohet 2002 MODEL PASSAT 1.9 TDi FULL OPTiON✅

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Dje 23:59 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

Caddy Life

4 899 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:12 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ VIANO L

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:09 Dyqani Makina , Kukës

Evo 200 Automat full panoram 2008

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:08 Makina , Durrës

Opel antara

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:05 Makina , Tiranë

Shitet - BMW 525d

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:05 Makina , Pogradec

��Shitet/Nderrohet Land Rover Discovery 3 2.7 Nafte

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:41 Makina , Tiranë

Shitet BMW 320i Gaz/Benzin Automat ��

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 17:03 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy 3500 Euro viti 2010 Shitet nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 17:00 Makina , Elbasan

Okazion Touran Automat 2.0 TDI

3 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:42 Makina , Korçë

Land rover td5 discovery

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:25 Makina , Tiranë

Iveco 70c18

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 13:50 Makina , Kukës

VW PASSAT 2006, 2.0TDI AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:38 Makina , Tiranë

Shesh Taksi Hyundai

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:39 Makina , Lushnjë

Audi A6 Avant 3.0 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 10:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 300 Diesel - 10

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:47 Makina , Korçë

Shitet Audi A6 Quattro

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:45 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:45 Makina , Tiranë

Benz w124

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:43 Makina , Tiranë

Toyota Land Criuse Prado 3.0 naft

12 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:41 Makina , Durrës

Volvo S60

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:08 Makina , Tiranë

Shitet/Ndrohet Mercedes Benz E-270 Cdi

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Tet 17:42 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN BENZINE/ GAZ 1.6

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Tet 17:42 Makina , Tiranë

SHITET NISSAN BENZINE/ GAZ 1.6

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Tet 17:11 Makina , Fier

Audi A4 2.0 tdi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Tet 16:47 Makina , Tiranë

Makine personale ��

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Tet 16:28 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz Minibus Vito 120 cdi

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Tet 11:47 Makina , Shkodër

Sprinter 412 D

13 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Tet 10:28 Makina , Pogradec

Kolaudim dhjetor2024 taksa dhjetor2023siguracion dhjetor2023

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Tet 10:25 Makina , Tiranë

*OKAZION* Shitet Passat 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Tet 09:40 Makina , Tiranë

Shitet - BMW 525 E60

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 14:54 Makina , Durrës

Mercedes-Benz 250D

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 12:14 Makina , Lushnjë

Okazion MercedesBenz E320 100% gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Tet 11:29 Makina , Përmet

shitet

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
01 Tet 20:19 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E320 Avantgarde W211

5 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Tet 20:17 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E-270

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Tet 17:15 Makina , Berat

Shitet okazionnnn Mercedes Benz E220

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Tet 15:04 Makina , Korçë

Benz karavan

2 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Tet 12:30 Makina , Kukës

Polo IV 1.4 TDI

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Tet 11:46 Makina , Tiranë

Shes Taksi Hyundai

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Tet 10:29 Makina , Kurbin

Shitet ose ndërrohet Mercedes-Benz Sprinter 19+1

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 23:50 Makina , Peqin

OKAZION BMW SERIE 5 2010 NAFTE

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 20:37 Makina , Kukës

Ford Tranzit 2.0 naft

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 18:51 Makina , Shkodër

Shitet sprinter 412 D

13 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
30 Sht 12:25 Makina , Kukës

Golf 5 2.0 2006 sapo targuar

4 923 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 12:10 Makina , Tiranë

Mercedes C class 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Sht 09:51 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Sht 07:36 Makina , Vlorë

OKAZION E CLASS 320 CDI DISTRONIC 4000€

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Sht 20:22 Makina , Elbasan

Mercedez-Benz 408D viti 1989

8 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione