Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 595
Aixam , 165
Alfa Romeo , 3488
Alpina , 86
Artega , 50
Audi , 36890
BAIC , 35
Bentley , 73
BMW , 26555
Brilliance , 13
Bugatti , 40
Buick , 38
Cadillac , 210
Chevrolet , 1460
Chrysler , 1086
Citroën , 6461
Corvette , 33
Dacia , 219
Daewoo , 473
Daihatsu , 379
DeTomaso , 4
Dodge , 363
Ferrari , 48
Fiat , 16713
Ford , 39660
GMC , 90
Great Wall , 66
Grecav , 12
Honda , 1170
Hummer , 134
Hyundai , 3567
Infiniti , 84
Isuzu , 178
Jaguar , 1176
Jeep , 1806
Kia , 1528
Koenigsegg , 16
KTM , 34
Lada , 29
Lancia , 2084
Land Rover , 6371
Landwind , 7
Lexus , 119
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 134
Lotus , 7
Maserati , 85
Maybach , 14
Mazda , 1604
Mercedes-Benz , 147981
MG , 92
MINI , 1619
Mitsubishi , 3828
Morgan , 8
Nissan , 6599
NSU , 8
Opel , 21958
Peugeot , 9259
Piaggio , 132
Plymouth , 2
Pontiac , 16
Porsche , 1775
Proton , 7
Renault , 12517
Rover , 633
Saab , 360
Seat , 4104
Škoda , 2247
Smart , 6296
Spyker , 3
Ssangyong , 456
Subaru , 166
Suzuki , 1397
Talbot , 3
Tata , 125
Tesla , 17
Toyota , 14582
Trabant , 7
Triumph , 3
TVR , 31
UAZ , 11
VW Volkswagen , 77222
Volvo , 3687
Wartburg , 10
Wiesmann , 12
Yugo , 37
Zastava , 43

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLA 200

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:28
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV 4 MANUAL - 2.2 DIEZEL FULL OPSION SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 16:56
Linku:
Makina , Durrës

BMW 750Li Mperformance Look 2021 - Full Carbon

67 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 11:26 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 2009

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

NISSAN 1.5 NAFTE ME 7 VENDE 2010 ZVICRA

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Touran 1.9 nafte 6 marshe 6+1 vende

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Vlorë

Pajisje profesionale te reja dhe te perdorura nga Italia

150 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte automatike.2009 Nderrohet

7 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Touran Cross 2.0 nafte.full opsion.nderrohet

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4Nafte Automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Fiat 500 automat look abarth

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:24 Makina , Korçë

Opel Vectra 2001

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 Makina , Shkodër

Volvo XC60 T6

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Makina , Pogradec

Cl 500 V8

14 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:24 Makina , Pogradec

Mercedes Benz B200 Cdi Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:24 Makina , Fier

E class 250 naft..

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Fier

Tiguan 2012 full panorama������������

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Urgjent BMW X5 2015 35d

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:24
Linku:
Makina , Vlorë

2012 Fiat 500

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Durrës

Nissan qashqai

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Fier

ford automat

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:24 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:24 Makina , Fier

Mercedes-Benz E-Class 250 Bluetec 2015 Look AMG Full!

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Fier

Okazion!! Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Fier

OKAZION!! Mercedes-Benz ML-Class 350 Bluetec 2012

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:24 Makina , Durrës

Toyota Aygo 1.0benzine manual 50kw shofere te rinj

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Makina , Pogradec

Automatik,Mercedes Benz C220 2008Okazionn���� Super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Durrës

Golf 7 super gjendje cmim okazion

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

Mercedes Benz B180 Cdi PREMIUM

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Pogradec

VW Golf Plus 2.0 nafte Automatik

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

Mazda e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Makina , Durrës

OKAZION.Fiat Punto 2007

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4x4 AUTOMAT 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Vlorë

2014 BMW 750LI M-Package (Fabrike)

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:23 Makina , Vlorë

2013 VW Touareg

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Korçë

OKAZION!!!! ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 viti 2006

3 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Passat 2009 Automat ❌

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione