Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 39
Aixam , 13
Alpina , 2
Artega , 2
Audi , 43
BAIC , 5
BMW , 20
Bugatti , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 1
Citroën , 2
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 5
Ford , 13
Honda , 6
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 1
Kia , 3
Lexus , 3
Maserati , 2
MG , 7
MINI , 1
Nissan , 1
Peugeot , 5
Porsche , 3
Renault , 2
Seat , 1
Subaru , 1
Suzuki , 3
Tesla , 10
Toyota , 23
TVR , 4
UAZ , 1
Volvo , 8
Wiesmann , 1
Yugo , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online

Sot 20:14 Makina , Tiranë

Audi Q3 S-Line

38 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 19:59 Makina , Tiranë

Seat Ateca 2.0 Diesel -23

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4/ID6

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:08 Makina , Tiranë

TAKSI OKAZION 2023

16 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 18:07 Makina , Tiranë

shitur

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 17:36 Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 12:35 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Berat

volvo 30.08

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:06 Makina , Tiranë

SHITET TIMON SPORTIV PER MAKINA SPORTIVE

10 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 09:49 Makina , Tiranë

OKAZION MITSUBISHI VITI 2023 MADEIN JAPAN

15 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 08:56 Dyqani Makina , Tiranë

2024 Peugeot Expert Van FWD 2.0L HD

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 20:12 Makina , Elbasan

Makine okazjon

5 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:39 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Esv

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 18:49 Makina , Fier

Shitet Kasetafon Golf 5 fabrike !!!

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:10 Makina , Durrës

Shitet benz

31 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Makina gjendje ne Tirane - ID6 Pro 2023 600km

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Pro 2023 600km

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:20 Makina , Fier

Shitet Biznes Okazion ✅

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:49 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes-Benz C220 ,03/2022,Full Options ����

56 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
24 Sht 21:47 Dyqani Makina , Tiranë

Kia Picanto 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 11:16 Dyqani Makina , Tiranë

Jetour 1.6 benzine 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Shitet Forthing S60

25 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:37 Makina , Tiranë

Shitet Baic D50 Gati per Taxi

15 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:36 Makina , Tiranë

Shitet Baic D20 Automatik me 0 KM

13 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 18:39 Makina , Lushnjë

Disqe dhe goma 19

600 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:29 Makina , Tiranë

Led Per cdo makine

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 08:56 Makina , Tiranë

Audi A8 50TDI HD MATRIX

71 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

Parfum

70 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 01:15 Makina , Tiranë

Jaguar f pace ,2022 okazion

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 19:58 Makina , Tiranë

Tesla Model 3 Performance

65 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 22:25 Makina , Durrës

Jaguar F type SVR 550hp

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

Suzuki Swift 2023

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 19:00 Makina , Tiranë

Super motor

4 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 14:08 Makina , Tiranë

Shitet Ford Ranger Raptor i ri

62 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Sht 11:22 Makina , Durrës

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 20:37 Makina , Tiranë

New Panda Hybrid

15 300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 14:22 Makina , Tiranë

Shitet S580e Benzin/Hybrid

150 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 11:17 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2022 Competition Plus ����

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 08:51 Dyqani Makina , Tiranë

ID4 okazion cmimi ne dollare dorezimi ne shtepi.

27 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
18 Sht 00:33 Makina , Elbasan

Range Rover Velar New 2023 R-Dynamic !!!

62 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 23:37 Makina , Tiranë

Id4 volkswagen id4 elektrik 607 km 2023

34 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:39 Dyqani Makina , Tiranë

ID3 Medium Version 19800 USD Shanghai

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
17 Sht 14:03 Makina , Tiranë

New Fiat Panda Hybrid

18 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 20:26 Makina , Tiranë

⚫⬛SHITET RENAULT ARKANA RS LINE

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser 2022

Viti: 2022
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Sht 15:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class 500

155 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 14:22 Makina , Tiranë

Blej Shes Bono Privatizimi

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione