Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 135
Aixam , 34
Alfa Romeo , 15
Alpina , 5
Artega , 5
Audi , 193
BAIC , 9
Bentley , 3
BMW , 121
Bugatti , 5
Buick , 1
Cadillac , 2
Chevrolet , 7
Citroën , 16
Corvette , 1
Dacia , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 7
Ferrari , 5
Fiat , 28
Ford , 50
GMC , 5
Honda , 21
Hummer , 1
Hyundai , 43
Isuzu , 2
Jaguar , 8
Jeep , 8
Kia , 8
KTM , 1
Lancia , 1
Land Rover , 36
Lexus , 15
Lifan , 2
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 3
Maybach , 4
Mazda , 8
MG , 9
MINI , 1
Mitsubishi , 16
Nissan , 15
Opel , 15
Peugeot , 17
Porsche , 8
Renault , 9
Seat , 5
Škoda , 13
Smart , 14
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 22
Tesla , 13
Toyota , 74
TVR , 5
UAZ , 2
Volvo , 22
Wartburg , 4
Wiesmann , 3
Yugo , 5
Zastava , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
24 Sht 16:28
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7 ELEKTRIK OKAZION!!!

21 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 08:43
Linku:
Makina , Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

57 900 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:54
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X5 M50i M Performance Individual Ultimate Edition

65 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online

Sot 14:27 Makina , Tiranë

Shitet Rimorkio

3 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

�� Q8 50 TDI*Quatro 3x Sline * ��

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 13:46 Dyqani Makina , Tiranë

2020 Mercedes-Benz GT 43 ///AMG

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 13:32 Makina , Tiranë

Goma 185 65 R15

100 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 13:09 Makina , Tiranë

Lexus es 300h 2021 benzin hybrid

19 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Mercedes B Klas 2020 Naft 0694125218

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 12:35 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

AUDI Q8 50 TDI 2020 FULL OPSION

78 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2020 FULL OPSION

79 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 12:26 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 BENZIN HYBRID 2020 FULL OPSION

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 11:50 Makina , Tiranë

Range Rover Velar R Dynamic viti 2020

49 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Berat

volvo 30.08

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:44 Dyqani Makina , Berat

Acura 03

3 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:44 Dyqani Makina , Berat

Acura 04 23.08

4 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 11:19 Makina , Tiranë

Shitet

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:08 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 11:06 Makina , Tiranë

SHITET TIMON SPORTIV PER MAKINA SPORTIVE

10 000 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 11:02 Makina , Shkodër

❌ Okazion GLE 300 ❌

69 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:56 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 10:54 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes.Benz S350 4MATIC

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet VW ID3 2023 100% elektrik

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:14
Linku:
Makina , Tiranë

Wv ID3 pure full 100 % electric

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 10:10 Makina , Tiranë

Disqe RSQ8 / SQ8 / Q8 23 INC 2021 •ORIGINAL•

3 200 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

OKAZION MITSUBISHI VITI 2023 MADEIN JAPAN

15 600 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Shitet

13 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Opel Vecra 1.8 benzine behet 100% gaz

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:56 Dyqani Makina , Tiranë

2024 Peugeot Expert Van FWD 2.0L HD

29 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:54 Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:51 Makina , Tiranë

3500 € Opel Vectra 2004 1.8 GAZ/benzine 140.000km!

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:46 Makina , Tiranë

2750€ Opel Vectra OKAZION! 140.000 km

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

X5 m50i

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 07:34 Makina , Tiranë

X5 m50i

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Audi q8

57 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 06:59 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4/ID6

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 Makina , Tiranë

BMW 760Li V12 2021 0KM Manufakur (full)

205 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:12 Makina , Elbasan

Makine okazjon

5 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:42 Makina , Kurbin

Shitet Audi Q2 S-Line 2021 ne gjendje perfekte

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:39 Makina , Tiranë

Cadillac Escalade Esv

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 19:38 Makina , Fier

Shitet mundesi derrimi

73 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Dje 18:49 Makina , Fier

Shitet Kasetafon Golf 5 fabrike !!!

1 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:10 Makina , Durrës

Shitet benz

31 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:35 Makina , Tiranë

Volkswagen Touareg

69 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Makina gjendje ne Tirane - ID6 Pro 2023 600km

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:26 Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Pro 2023 600km

35 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:25 Makina , Tiranë

volkswagen tiguan

28 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:22 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai 2021 ME GARANCI

23 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:20 Makina , Fier

Shitet Biznes Okazion ✅

2 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:54 Makina , Tiranë

Seat Ateca 2.0 Diesel -23

30 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:49 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione