Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 201
Aixam , 33
Alfa Romeo , 23
Alpina , 12
Artega , 8
Audi , 418
BAIC , 9
Bentley , 6
BMW , 224
Bugatti , 10
Buick , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 15
Citroën , 29
Corvette , 1
Dacia , 22
Daihatsu , 1
Dodge , 12
Ferrari , 9
Fiat , 74
Ford , 151
GMC , 12
Honda , 24
Hummer , 2
Hyundai , 89
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 18
Jeep , 31
Kia , 12
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 3
Land Rover , 130
Landwind , 1
Lexus , 25
Lifan , 7
Ligier , 1
Lincoln , 2
Lotus , 2
Maserati , 3
Maybach , 5
Mazda , 13
MG , 5
MINI , 4
Mitsubishi , 55
Nissan , 62
NSU , 2
Opel , 35
Peugeot , 35
Piaggio , 1
Porsche , 18
Renault , 36
Rover , 1
Seat , 15
Škoda , 44
Smart , 30
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 13
Tata , 22
Tesla , 6
Toyota , 139
TVR , 9
UAZ , 5
Volvo , 43
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 9

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 15:56
Linku:
Makina , Tiranë

Shitje makine

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 08:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

CITROEN C5 AIRCROSS, VITI 2019, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:45
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X2 35.000 KM!!! Cmimi pak i diskutueshem. X series 228!

999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 11:08
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET Mercedes E Clas

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 13:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw X3

35 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 04:41 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5 QUATRO Viti Prodhimit 2018 2.0 Benzin

32 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:57 Makina , Vlorë

Ford Kuga Modeli i Ri 1.5 Diesel EcoBlue 120 HP - ST-Line X

21 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:57 Makina , Tiranë

✅��Mitsubishi L200 Me Karroceri 4x4 2.4 Nafte Manuale Viti 2

22 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 00:41 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen ID4 Lite Pro 2022 Zero Km

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:40 Makina , Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

34 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 00:06 Makina , Durrës

Hyundai tucson 2019

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

Skoda Karoq

18 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 23:59 Makina , Tiranë

✅ SHITET Ose Nderrohet ✅ 9.5 Meter per 2 Makina

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 23:19 Makina , Durrës

Dacia Sandero 2019 Benzin+Gaz

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

AUDI A8 50TDI 2018

65 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Pasat 2019 naft 2.0 R.Lin KM 0 mundesi nderrimi 30000 euro

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

AUDI Q8 2020 naft 3.0 KM 156 Mundesi nderrim 8000 mij euro

88 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:58 Makina , Tiranë

Furgon fiat ducat

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:50 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V40 D3 38.000 km ME GARANCI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Dje 21:26 Makina , Tiranë

Gjenerator 5.8kw me nafte, i ri, silencioz. Nga Gjermania.

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

Golf 7.5 GTD Fabrike

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 21:20 Makina , Durrës

Shitet Audi A4

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:07 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Octavia 2020

22 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:01 Makina , Tiranë

Shitet BMW X3 M Xdrive 3.0 viti 2019, 50.000 km

44 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Dje 20:49 Makina , Korçë

Shitet

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:45 Makina , Tiranë

Volvo XC60 Switzerland ���� 2019 Motorri 2.0 4WD

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 Makina , Tiranë

Audi Q7 2018 Garanci/Gjendja/Kilometrat/ ��

45 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32 Makina , Durrës

������SHITET S 350 2022������ SUPER FULL

139 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 20:32 Makina , Durrës

SHITET S 350 D 2018 SUPER GJENDJE������

67 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 20:31 Makina , Durrës

����OKAZION AUDI Q5 2021 HYBRID 52.000€!!!����

52 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:18 Makina , Fier

Ford Kuga 1.5 Naft Viti 2018

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 20:02 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 20:02 Makina , Elbasan

Super Mjet

33 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:58 Makina , Durrës

2018 Ford Fiesta 1.0

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 19:52 Makina , Tiranë

Shitet-Nderrohet(+-) Mercedes E Class 2019 200d AMG Line

41 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:54 Makina , Pogradec

M.B E.KLAS LOOK AMG 2018 220D SUPERR GJENDJE FULL

27 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

velar diesel

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:26 Makina , Tiranë

Shitet

69 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:23 Makina , Tiranë

AUDI Q8 3.0 NAFTE 2019 FULL SHITET & NDERROHET

85 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:13 Makina , Korçë

Golf Sportsvan viti 2018 automatic 1.5 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:10 Makina , Tiranë

SHITET 2020 AUDI Q8 55TFSI (OKAZION)

68 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:01 Makina , Tiranë

SHITET RANGE ROVER SPORT

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:54 Makina , Tiranë

Shes Zgare Makine

125 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:45
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X2 35.000 KM!!! Cmimi pak i diskutueshem. X series 228!

999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:36 Makina , Durrës

Hyundai Tucson 2019 Automat 2.0 nafte 4x4

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 17:11 Makina , Tiranë

Velar 2.0 D mundësi ndrrimi 0682038260

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:02 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 16:55 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:55 Makina , Fier

Makina Me Qera Fier 0694403706

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:49 Makina , Kukës

Shkoda Karoq 1.6 TDi Automatik DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:49 Makina , Kukës

Shkoda kodiaq 2.0 tdi

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:49 Makina , Kukës

Audi A8 50 TDi Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:49 Makina , Kukës

OPEL GRANDLAND X 2.0 turbo D 2019 automatik

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione