Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 581
Aixam , 163
Alfa Romeo , 3665
Alpina , 85
Artega , 50
Audi , 39079
BAIC , 48
Bentley , 74
BMW , 28042
Brilliance , 14
Bugatti , 41
Buick , 38
Cadillac , 207
Chevrolet , 1497
Chrysler , 1112
Citroën , 6639
Corvette , 30
Dacia , 235
Daewoo , 483
Daihatsu , 387
DeTomaso , 4
Dodge , 377
Ferrari , 50
Fiat , 17247
Ford , 40631
GMC , 92
Great Wall , 67
Grecav , 14
Honda , 1217
Hummer , 149
Hyundai , 3768
Infiniti , 89
Isuzu , 172
Jaguar , 1225
Jeep , 1859
Kia , 1573
Koenigsegg , 16
KTM , 34
Lada , 28
Lancia , 2138
Land Rover , 6734
Landwind , 7
Lexus , 124
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 131
Lotus , 7
Maserati , 88
Maybach , 13
Mazda , 1675
Mercedes-Benz , 149960
MG , 96
MINI , 1664
Mitsubishi , 3784
Morgan , 8
Nissan , 6779
NSU , 8
Opel , 22443
Peugeot , 9505
Piaggio , 143
Plymouth , 2
Pontiac , 15
Porsche , 1867
Proton , 7
Renault , 12848
Rover , 657
Saab , 370
Seat , 4252
Škoda , 2337
Smart , 6489
Spyker , 3
Ssangyong , 471
Subaru , 165
Suzuki , 1406
Talbot , 3
Tata , 127
Tesla , 27
Toyota , 15104
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 30
UAZ , 9
VW Volkswagen , 79944
Volvo , 3911
Wartburg , 10
Wiesmann , 12
Yugo , 38
Zastava , 36

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.22 Sht 01:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Range Rover Sport

29 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:52
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 730LD 2015 ���� 108000KM

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi toyota prius benzin hybrid

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:09
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion passat 2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 Makina , Fier

����Toyota Yaris 1.3 benzin����

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:04 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:03 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:03 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:03 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,14500 €

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2013,automat,2.0 Tdi, navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

❌❌Mercedes Benz E Class, E 220D , W213❌❌

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:03 Makina , Tiranë

Land rover discovery 4

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:03 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:03 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Mazda 3 Skyactiv D

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:02 Makina , Vlorë

❌️ Shitet Mercedes-Benz C-Class 300 Benzin-Gas 2012 ❌️

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Bmw X5 Benzin Gaz ( mundesi Ndrimi)

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:02 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C300 Benzin-Gas 2012 ❌10.700€❌

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

20 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Makina , Tiranë

Shitet Golf 6 Automat Super Okazion

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:02 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:02 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:01 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 Makina , Tiranë

BENX 200 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:59 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:59 Makina , Elbasan

Okazion Ford Mustang 3.7 benzine 2015 automat

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:58 Makina , Lushnjë

Okazion ML & nderrohet

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:58 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3 i diskutushem

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:57 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2.0 nafte

8 010 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:57 Makina , Tiranë

Shitet Golf 6 Automat 2.0 tdi Super Gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:56 Makina , Tiranë

Shesë

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:55 Makina , Fier

W204 C200cdi (MOTOR 2.2CDI) avantgard manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:55 Makina , Tiranë

Shitet/Ndrohet Mercedes Benz E-270 Cdi

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione