Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 578
Aixam , 157
Alfa Romeo , 3484
Alpina , 84
Artega , 49
Audi , 36833
BAIC , 34
Bentley , 72
BMW , 26523
Brilliance , 13
Bugatti , 39
Buick , 37
Cadillac , 203
Chevrolet , 1458
Chrysler , 1084
Citroën , 6456
Corvette , 29
Dacia , 218
Daewoo , 472
Daihatsu , 376
DeTomaso , 4
Dodge , 365
Ferrari , 47
Fiat , 16665
Ford , 39569
GMC , 90
Great Wall , 66
Grecav , 12
Honda , 1167
Hummer , 134
Hyundai , 3559
Infiniti , 83
Isuzu , 176
Jaguar , 1170
Jeep , 1795
Kia , 1525
Koenigsegg , 16
KTM , 34
Lada , 29
Lancia , 2081
Land Rover , 6354
Landwind , 7
Lexus , 119
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 131
Lotus , 7
Maserati , 84
Maybach , 14
Mazda , 1602
Mercedes-Benz , 146255
MG , 91
MINI , 1615
Mitsubishi , 3806
Morgan , 8
Nissan , 6588
NSU , 8
Opel , 21933
Peugeot , 9252
Piaggio , 132
Plymouth , 2
Pontiac , 15
Porsche , 1765
Proton , 7
Renault , 12504
Rover , 633
Saab , 357
Seat , 4097
Škoda , 2241
Smart , 6290
Spyker , 3
Ssangyong , 456
Subaru , 166
Suzuki , 1388
Talbot , 3
Tata , 124
Tesla , 17
Toyota , 14526
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 30
UAZ , 10
VW Volkswagen , 77029
Volvo , 3682
Wartburg , 10
Wiesmann , 11
Yugo , 36
Zastava , 36

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.01 Qer 14:51
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo V40, viti 2015, 88000 km origjinale

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Qer 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 528i 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:15
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 05:20
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET��������

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:20
Linku:
Makina , Durrës

����MERCEDES-BENZ E320 BUSSINES EDITION DISEGNO DISTRONIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 06:50 Makina , Lezhë

Audi A4 Benzine Ndrrohet

4 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:50 Makina , Elbasan

VW VolksWagen Touran e Sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:50 Makina , Durrës

Punto evo automat

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:48 Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:48 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:47 Makina , Tiranë

Ford Kuga Okazion!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:47 Makina , Elbasan

Range Rover Evoque 2.2 nafte

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 Makina , Durrës

E-classe 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:44 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350d - AMG LINE - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:44 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES C 220 - AVANTGARDE - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:44 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:44 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:44 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:40 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES A 200 - AVANTGATDE - PANORAMA - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:40 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350 - AMG LINE - FULL - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:40 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES S350d (LUNGO) - AMG LINE - LOOK 2018

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:37 Makina , Fier

Mitsubishi lancer gas benzin okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz B200

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:34 Makina , Tiranë

nderrohet me foristrade off road +/- diferencen

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:34 Makina , Vlorë

AUDI S-SLINE 2.0 TFSI

16 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:26 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:26 Makina , Durrës

SHITET AUDI Q5

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:25 Makina , Tiranë

Viti 2017 DACIA STEP WAY 1.5 DIZEL

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:25 Dyqani Makina , Tiranë

AIRTREK 2022 hard core version 520km FULL ELEKTRIK

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:25 Dyqani Makina , Tiranë

BYD yuan Plus 2022 510km

28 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:25 Dyqani Makina , Tiranë

Hongqi E-QM5 2022 431km Full Elektrike SUPER-LUKSOZE

29 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:22 Dyqani Makina , Tiranë

BYD Dolphin 2021 free version 405km

23 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:22 Dyqani Makina , Tiranë

WM EX5 2022 Znex NEDC 403KM perfekt per flota

28 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:22 Dyqani Makina , Tiranë

TAXI PERFEKT NAT 2022 Yuexiang Travel Edition 419KM

27 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:22 Dyqani Makina , Tiranë

NS1 2022 model e 420KM Mjet shume komod

30 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:19 Makina , Tiranë

Ml Grand Edition

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:19 Dyqani Makina , Tiranë

NS1 2022 e-Jing version me i larti ne pajisje 510KM range

36 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:19 Dyqani Makina , Tiranë

E10XSihao ELEKTRIKE 306km

16 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:13 Makina , Fier

Shitet Volkswagen Golf 7

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:09 Dyqani Makina , Tiranë

GEOMETRY C Flagship version GF 400KM

33 300 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:09 Makina , Fier

Shitet Volkswagen Golf 7& Mundesi Nderrimi

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:09 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4x4 AUTOMAT 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

MERCEDES C180 COMPRESOR AVANTGARD AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA MUNDESI NDRRIMI

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:08 Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 ME DOGAN

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:07 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:06 Makina , Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:06 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:06 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:06 Makina , Tiranë

FIAT FIORINO QUBO 1.3 NAFTE 2009 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:05 Makina , Tiranë

Golf plus

3 510 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione