Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 1
Artega , 4
Audi , 102
BMW , 93
Bugatti , 1
Chevrolet , 4
Chrysler , 1
Citroën , 25
Daihatsu , 1
Fiat , 52
Ford , 78
GMC , 1
Honda , 8
Hummer , 1
Hyundai , 9
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 6
Kia , 8
Lada , 1
Lancia , 40
Land Rover , 22
Lexus , 2
Lincoln , 1
Maserati , 1
Mazda , 8
MINI , 5
Nissan , 32
Opel , 109
Peugeot , 34
Porsche , 11
Renault , 17
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 4
Škoda , 21
Smart , 9
Subaru , 2
Suzuki , 5
Tata , 1
Toyota , 102
UAZ , 2
Volvo , 21
Zastava , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.29 Maj 12:41
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedens-Benz

3 700 EUR


Sot 22:57 Makina , Korçë

Golf Sportsvan viti 2018 automatic 1.5 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:57 Makina , Durrës

Audi A4 2.0i Benzine+Gaz Automat

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:39 Makina , Tiranë

Benz ML

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:26 Makina , Durrës

Bmv 320

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:20 Makina , Fier

Shitet A 200 CDI 2016 Manual

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 190 VITI 1989 okazionnnnnnn

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:19 Makina , Fier

OKAZION !!! Shitet per arsye emigrimi

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Makina , Tiranë

Okazion Fiat Panda

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:11 Makina , Kukës

VOLVO XC60 D4 AWD 2.4 Diesel 2016

13 900 EUR

Sot 22:09 Makina , Fier

Audi A2 1.4 Naftë Svizzera ����

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:34 Makina , Pogradec

BENZ C 220 CDI AUTOMAT 122000 KM SUPER GJENDJE GJERMANIA

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:01 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Makina , Elbasan

SHITET BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Makina , Tiranë

SHITET BMW X3 FULL OPTIONS

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 Makina , Durrës

C4//Grand.Picasso Automatike "EXLUSIVE" 1.6 Nafte Full

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Makina , Vlorë

Okazion Opel 1.7 nafte

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:01 Makina , Durrës

Audi Q5, 2.0 benzine

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:27 Makina , Tiranë

Ford KUGA gjendje perfekte 4x4

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Makina , Tiranë

PORSCHE PANAMERA 4S

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:22 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Korçë

Mercedes B 170 Benzine ��AUTOMATIK��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Fier

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina , Lushnjë

MERCEDES BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina , Elbasan

SHITET BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

OKAZION BENZ C-CLASS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:21 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S-CLASS OKAZION

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina , Fier

SHITET BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 Makina , Lushnjë

OKAZION BENZ S-CLASS

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Makina , Tiranë

Nisan qashqai okazion i diskutueshem

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:07 Makina , Durrës

Toyota Auris

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 Makina , Lushnjë

Volvo XC90 executive OKAZION ��❄️��️��️��

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:53 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz B Class Automatik

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Passat 2.5 benzin gaz ne gjendje perfekte

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 viti 2008 3.0 quatro 5500€ i Padiskutueshem

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:17 Makina , Durrës

❌ MERCEDES BENZ E 220 EVO NAFT V 2007 AUTOMAT ❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

SHES

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:45 Makina , Elbasan

BMW 2.0 Nafte Automat Viti 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:52 Makina , Tiranë

S550 4 Matic Full

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:34 Makina , Elbasan

Okasion!!

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:31 Makina , Tiranë

C-Klass 200-CDI 2007 6 Marsha ELEGANCA Gjermania����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:04 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - VW Tiguan,11/2010,Automat ��������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:40 Makina , Durrës

Super BMW 2.0 Nafte

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Durrës

Seat Altea XL automat

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:38 Makina , Tiranë

Smart ForTwo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione