Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

minivan - Makina Shitet në Shqipëria

Opel , 7
Renault , 7
Chrysler , 6
Ford , 6
Mazda , 4
Toyota , 4
Citroën , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Kia , 2
BMW , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe minivan,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj minivan Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 12:18 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Maj 10:26 Makina , Tiranë

Chrysler voyager 2.5 ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 11:04 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Maj 21:04 Makina , Tiranë

Dodge Caravan 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 10:52 Makina , Berat

Furgon

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 11:00 Makina , Tiranë

Shitet Minivan Honda Odyssey 7+1 vende, e kuqe

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:05 Makina , Tiranë

Shitet makina( minivan) I ardhur nga Gjermania.

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 00:17 Makina , Durrës

SPRITER MINIVAN PER SHITJE

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Gush 23:10 Makina , Tiranë

Shitet Renault Espace Minivan

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 00:49 Makina , Tiranë

Toyota Minivan Benzine

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 12:14 Makina , Tiranë

Shes furgonin Mercedez sprinter

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 15:59 Makina , Korçë

Shitet Opel Meriva 1.6 Benzine Gas Automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 22:11 Makina , Tiranë

Caddy Minivan - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:18 Makina , Tiranë

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:17 Makina , Kukës

Golf minivan

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 17:02 Makina , Tiranë

Shes Mercedes Benz 316 Minivan

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 20:19 Makina , Tiranë

Fugon minivan 8+1 vende Rental Qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 22:23 Makina , Tiranë

shitet opel minivan 1.3 nafte 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 22:23 Makina , Tiranë

shitet opel minivan 1.3 nafte super gjendje super ekokonomik

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 16:02 Makina , Tiranë

Xhama minivan Mercedes-Benz Sprinter- Crafter 2013

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 13:12 Makina , Tiranë

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 13:04 Makina , Tiranë

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 22:03 Makina , Kukës

Shitet citroeni c8 minivan

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 18:37 Makina , Kurbin

Minivan Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 Makina , Durrës

"OKAZION" Mercedes Vaneo-Automatike

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:05 Makina , Pogradec

Shitet Mercedes-Benz Viano minivan 8+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 19:58 Makina , Tiranë

Turan

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:45 Makina , Durrës

Shitet Caddy Max

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 20:33 Makina , Tiranë

Shitet Benz minifugon Vito

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 16:15 Makina , Durrës

Ford Transit 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 18:13 Makina , Fier

opel agila

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 10:06 Makina , Elbasan

Shitet Renault Modus 1.5 dCi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 17:47 Makina , Shkodër

Shes Renault Trafic Minivan 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:17 Makina , Fier

Opel Meriva

310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 11:17 Makina , Tiranë

SHITET FORD E150 ECOVAN

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Jan 09:16 Makina , Shkodër

OKAZION. SHITET VW TOURAN 7 VENDSHE AUTOMAT!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:14 Makina , Tiranë

Chrysler Voyager minivan 2007, 6+1 vende

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 18:01 Makina , Elbasan

hyndai santa de

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 13:25 Makina , Tiranë

Chrysler Voyager minivan 2007, 6+1 vende

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 15:43 Makina , Durrës

Shitet Volsvagen Sharan Minivan 4×4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 17:58 Makina , Dibër

Vito 8+1

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:40 Makina , Tiranë

Shes VW Passat 3C trendline 2.0 TDI,

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 13:03 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Ducato

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 10:50 Makina , Dibër

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:30 Makina , Dibër

SHITET

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 09:18 Makina , Tiranë

ME QERA VOLKSWAGEN CARAVELLE

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 13:59 Makina , Lushnjë

Mercedes Minivan

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 15:51 Makina , Tiranë

8500€ okazion

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 23:09 Makina , Tiranë

Volkswagen T5 Caravelle ME QERA

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 11:18 Makina , Sarandë

Opel zafira

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj minivan | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione