Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volkswagen - Makina Shitet në Shqipëria

VW Volkswagen , 9203
Audi , 319
BMW , 198
Ford , 159
Volvo , 138
Toyota , 93
Opel , 68
Land Rover , 63
Fiat , 56
Renault , 29
Seat , 27
Nissan , 26
Peugeot , 24
Smart , 23
Citroën , 21
Škoda , 19
Porsche , 16
Chevrolet , 11
Mazda , 10
Hyundai , 9
Jaguar , 8
Honda , 8
MINI , 7
Jeep , 6
Lancia , 6
Chrysler , 5
Kia , 4
Ssangyong , 4
Saab , 4
Daihatsu , 4
Cadillac , 3
Dodge , 3
BAIC , 2
Maserati , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volkswagen,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volkswagen Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:03
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet! Volkswagen Touareg 3.0 TDI Executive Edition!

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:25
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Qer 05:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Tdi, viti 2014, Automatike

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Qer 08:44
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 09:07 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN POLO

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VARIANT*OKAZION-06

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:07 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:07 Makina , Kavajë

VW GOLF 6 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:07 Makina , Elbasan

✅️ Bmw 528i M ✅️

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS - 1.9 TDI - GOAL - VITI 2006 MANUAL SUPER

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI - VITI 2007 MANUAL SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Durrës

❌VW CADDY 1.6 NAFTE - MODEL 2011 - KAMBIO MANUALE ❌

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E250 ✅️

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 Makina , Fier

VW Jetta 2.0 Nafte Viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN POLO

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN POLO

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

MERCEDES 200 TURBO BENZIN GAZ 2007 SUPER EKONOMIKE

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

shitet

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Dyqani Makina , Vlorë

VW GOLF 6 1.6 Naftë 2012 �� AUTO PENTA ��

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF 6 2.0 NAFTE Viti 2013 automatike

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF GTD 2.0 NAFTE Viti 2013 E SHITUR FLM

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen passat 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Dyqani Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN GOLF 7 2016 �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Makina , Fier

VW GOLF 5 1.9 naft Klimatronic kamio manual -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Makina , Durrës

����volkswagen passat 2.0tdi automat����

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF PLUS 2.0 NAFTE Viti 201 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF 6 2.0 NAFTE Viti 2013 automatike

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF 2.0 NAFTE Viti 2016 AUTOMATIKE

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF 2.0 NAFTE Viti 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Passat 2009 Automat ❌

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 NAFTE Viti 2013 AUTOMATIKE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen golf VI 2.0 NAFTE Viti 2009

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:42 Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Makina , Durrës

Bmw 330i M Performance 258hp Benzine ������������

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Shitet E 350 CDI 4 matic

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Makina , Fier

Shitet A 200 CDI 2016 Manual

9 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen PASSAT 2.0 TURBO BENZIN PANORAMIKE

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen TOURAN 1.9 TDI okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen GOLF 5+

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen PASSAT 1.9 TDI OKAZION

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:32 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

320 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:32 Makina , Durrës

��BMW 335d VITI 2007 E92 FULL

8 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:32 Makina , Durrës

AUDI Q5 VITI 2017 2.0 GJENDJE SUPER 139 MIJ KM

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volkswagen | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione