Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf ne Shitje | Shiko Njoftimet per Makina ne shitje

VW Volkswagen , 35500
Mercedes-Benz , 1607
Audi , 548
BMW , 323
Ford , 291
Volvo , 160
Opel , 139
Toyota , 129
Fiat , 96
Land Rover , 87
Peugeot , 81
Renault , 63
Seat , 57
Citroën , 43
Smart , 41
Nissan , 39
Škoda , 29
Porsche , 29
Jeep , 18
Jaguar , 17
Hyundai , 16
Dodge , 16
GMC , 16
Alfa Romeo , 15
Acura , 15
Mazda , 14
Mitsubishi , 14
MINI , 12
Honda , 12
Lancia , 12
Chevrolet , 12
Kia , 10
Chrysler , 9
Saab , 9
Ssangyong , 8
Grecav , 7
Daihatsu , 7
Alpina , 5
Suzuki , 4
Rover , 4
Aixam , 4
Cadillac , 3
TVR , 2
BAIC , 2
Wartburg , 2
DeTomaso , 2
Zastava , 2
Maserati , 2
Artega , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Infiniti , 1
UAZ , 1
Tata , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1
Lifan , 1

Gjej njoftime për Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Golf ne shitje me ofertat me te mira.Dje 17:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDÌ A6 50 TDI Quattro ����

42 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:49
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Tdi, viti 2014, Automatike

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:34
Linku:
Makina , Fier

‼️BMW SERIA5 LOOK M ‼️

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:27 Makina , Durrës

SHITET GOLF 7 2015 ����

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:25 Makina , Kukës

Mercedes Benz C220 Automat 2005

3 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz E280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Dyqani Makina , Vlorë

������������ Golf 6 1.6 Tdi Automat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!VW GOLF 7 2.0 TDI LOOK GTD VITI FUNDI 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

12 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

OKAZION-Shitet GOLF V 2.0 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

VW Golf plus 1.9 naft vit 2008 kamje automat 247689 kilometr

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

nderrohet me foristrade off road +/- diferencen

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:19 Makina , Shkodër

Okazionnn vetem Sot

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG ⛽️ Gas& Benzine

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 Makina , Korçë

Audi A8 w12 LANG Quattro

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

WV Golf 6 vit 2010 1.6 naft automat 221345 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

WV Golf 5 vit 2006 1.9 naft kamje automat 253245 kilometr

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Makina , Elbasan

Shitet&Nderrohet Golf 6 GTD 2.0 TDI

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:15 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 Makina , Durrës

Shitet Golf Plus Nafte

5 500 EUR

Sot 09:12 Makina , Durrës

Toyota Yaris���� Automat 1.4 Nafte

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:09 Makina , Shkodër

Golf 6 2.0 TDI 6 + R

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:09 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:09 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:09 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7 SUPER GJENDJE FULL OPSION 0676055777

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Golf 6 automat 1.6 nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Renault Twingo 2016 Benzine e ardhur nga Gjermania 4 Dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Golf plus automat 1.9

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina , Durrës

Volkswagen Golf VI 1.6 Diesel. Automatike 2009.

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Fier

citroen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 TDI MANUAL VITT 2004…. OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI VITI 2008 MANUAL

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:02 Makina , Fier

AUDI Q5 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 Makina , Fier

BMW X5 3.5 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:02 Makina , Lushnjë

Golf 6 benzine

59 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

Okazion

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION S CLASS LOOK AMG 6.3 2012 6900€

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

⚠️ SUPER OKAZION GOLF 5 NAFTE 1.9 ⚠️

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Golf në shitje? Shiko njoftimet për Golf 5 nëshitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit Golf në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Njoftime për Golf ne shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Golf ne shitje


Keni Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione