Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Audi , 20
BMW , 5
Chevrolet , 1
Citroën , 4
Daihatsu , 36
Fiat , 8
Ford , 47
Honda , 2
Isuzu , 1
Lancia , 2
Maserati , 2
Mazda , 2
Nissan , 10
Opel , 3
Peugeot , 12
Porsche , 2
Renault , 17
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 2
Smart , 2
Suzuki , 1
Toyota , 13
Volvo , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 21:55 Makina , Lezhë

Shitet benz 220

1 500 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:35 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Rav 4 - automat

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:35 Makina , Tiranë

OKAZION 8200 €

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:03 Makina , Tiranë

Okazion 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:18 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai +2, 1.6 benzine gaz

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:00 Makina , Tiranë

Toyota Verso-S 1.4 Diesel

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 12:02 Makina , Tiranë

shitet

4 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 10:13 Makina , Tiranë

Nissan Juke 1.6 Benzin Automatik Full options

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 10:53 Makina , Tiranë

Peugeot 407

2 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:16 Makina , Tiranë

Peugeot 407

2 980 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 13:30 Makina , Durrës

Okazion Chevrolet!!!!

Viti: 50-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 11:38 Makina , Tiranë

Pezho OKAZION 700€

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 18:09 Makina , Tiranë

Shitet volvo super gjendje 2.4 benzin gaz viti 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:16 Makina , Tiranë

PEUGEOT 607

2 300 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 15:11 Makina , Tiranë

Audi a3 sport back

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 01:39 Makina , Durrës

0674061151

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Maj 22:28 Makina , Tiranë

Shitet Ford C Max 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Maj 12:13 Makina , Tiranë

Audi S6 4.0 2014 ����SW

30 000 EUR

10 Maj 12:12 Makina , Tiranë

Okazion 5200 euro

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 16:00 Makina , Elbasan

OKAZZION SHITET OSE NDERROHET AUDI A6 2.4 BENZIN-GAZ AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:15 Makina , Vlorë

E class super okazion

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 17:39 Dyqani Makina , Tiranë

2023 AUDI e-tron GT Quattro 350Kw

124 945 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 13:04 Makina , Korçë

Renault

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 09:25 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 300 EUR

25 Pri 00:47 Makina , Lushnjë

Nissan Qasqai 2010

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 12:25 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 13:21 Makina , Vlorë

Super okazion per pak dite benzin+gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 23:55 Makina , Tiranë

Shitet mundesi nderrimi

55 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 18:11 Makina , Shkodër

Sllon look s63amg

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:16 Makina , Korçë

NISAN QASHQAI 2011 4X4 2.0 NAFT AUTOMAT zvicrq

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:02 Makina , Shkodër

Shitet Tauran

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 14:34 Makina , Tiranë

OKAZIONN MAZDA 323F 1.3

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 11:25 Makina , Fier

Renault

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 00:23 Makina , Tiranë

Toyota urban cruiser 5500 euro

5 700 EUR

28 Mar 08:36 Dyqani Makina , Durrës

Shiturr Toyota Urban Cruiser 1.4 naft 4x4

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:13 Makina , Tiranë

Renault scenic

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:45 Makina , Tiranë

Vetem shitet nuk Nderrohet ne gjendje shume te mire

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 12:06 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Yaris-Automatike-(69.000km origjinale)-2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Mar 20:59 Makina , Tiranë

mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 09:05 Makina , Vlorë

�� Mercedes--Benz �� okazion per pak dit

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:05 Makina , Kurbin

Toyota Hilux

8 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 17:08 Makina , Shkodër

AUDI S6 FABRIKE ����OKAZION

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Shk 18:57 Makina , Peqin

E clas 280

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 20:41 Makina , Fier

audi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 08:36 Makina , Elbasan

FORD FIESTA TITANIUM 1.4 NAFTË 2009 ‼️SHITET ose NDËRROHET‼️

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 21:34 Makina , Lezhë

Okazionnn Land Cruiser

8 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 20:16 Makina , Durrës

Shitet super gjendje 5700€ Okazjon

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 12:51 Makina , Durrës

Shitet super gjendje 5700€

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 09:01 Makina , Berat

Shitet vw polo 1.2 benzine

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione