Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 2
Artega , 1
Audi , 10
BMW , 10
Cadillac , 1
Chevrolet , 4
Citroën , 21
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 4
Fiat , 93
Ford , 33
Honda , 1
Hyundai , 7
Infiniti , 1
Jeep , 2
Kia , 9
Lancia , 6
Ligier , 1
Mazda , 3
MINI , 3
Nissan , 9
Opel , 3
Peugeot , 13
Piaggio , 3
Renault , 10
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 2
Smart , 18
Suzuki , 14
Toyota , 6
Volvo , 2
Yugo , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:36
Linku:
Makina , Vlorë

Fiat Panda

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 09:44 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:40 Makina , Gjirokastër

Opel meriva 1.3 nafte 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:37 Makina , Tiranë

Golf 5 1.4 Benzin Motor i Thjesjt 2006

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36
Linku:
Makina , Vlorë

Fiat Panda

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:33 Makina , Tiranë

GOLF 1.4 BENZIN MANUAL 0684733356

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

Golf 5 Benzin Manual 2006 0684733356

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin +gaz mundesi nderimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Dyqani Makina , Fier

Fiat Doblo 1.9 diesel

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez -Benz

34 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:22 Makina , Tiranë

Shitet ford fiesta 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:26 Makina , Dibër

Shitet Touran automatic 6+1 vende

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:35 Makina , Vlorë

Fiat Grande Punto

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 22:36 Makina , Tiranë

Shitet SMART NAFTE 800 NIGHT ORANGE EDITION

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 01:30 Makina , Tiranë

Kamion

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 01:29 Makina , Berat

��Suzuki 1.6 4x4��

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 11:33 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 B/G Ndërrohet shitet

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 19:12 Makina , Mallakastër

Mercedes benz 609D

650 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:03 Makina , Tiranë

Polo Cross

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 10:20 Dyqani Makina , Durrës

Nisan qashqai 1.5 naft

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Sht 14:03 Makina , Tiranë

Polo Cross

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 16:20 Makina , Elbasan

AUDI Q8

72 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Sht 13:37 Makina , Elbasan

����KAMION ATEKO SUPER GJENDJE OKAZION����

13 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 19:00 Makina , Tiranë

Super motor

4 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 10:36 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Sht 12:58 Makina , Vlorë

AUTO_XHONI22

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 17:26 Makina , Kucovë

Fiat Panda Cross 1.3Multijet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 03:03 Makina , Krujë

Okazion fiat panda 1600 euro

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 23:33 Dyqani Makina , Tiranë

ID.6 CROZZ Pro 2022 [601KM me nje karikim]

36 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 11:55 Makina , Durrës

Ford focus

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 23:09 Makina , Shkodër

Dodge Nitro nrrohet shitet 2.8 naft full. Automat

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Sht 13:50 Makina , Durrës

Ford Fusion 1.4 nafte 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 21:18 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1.5 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Sht 20:45 Makina , Vlorë

SHITET KAMIONÇIN

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 20:45 Makina , Tiranë

Shitet. Fiat Albeo

2 000 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 13:08 Makina , Tiranë

Fiat Qubo 2009 1.3 nafte

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:34 Makina , Fier

Golf 5 plus ne shitje

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 16:46 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Gush 23:34 Makina , Fier

Golf 5 plus ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:55 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 12:16 Makina , Fier

Fiat Gaz+benzine

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 08:49 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Gush 19:37 Makina , Korçë

Volkswagen kaefer Retro

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 19:23 Makina , Durrës

Ford focous

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 23:39 Makina , Durrës

Shitet renault captur 1.2 benzin viti 2015 shum ekonomike

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 19:31 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Gush 17:42 Makina , Gjirokastër

Ford transit 2.5 I thjesht

3 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 13:08 Makina , Sarandë

Smart Fortwo 450

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 07:56 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Gush 16:36 Makina , Berat

Fugon

3 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Gush 22:39 Makina , Fier

Shitet fugon ford tranzit

2 850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione