Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 1
Audi , 59
BMW , 38
Cadillac , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
Citroën , 13
Corvette , 1
Fiat , 33
Ford , 32
Honda , 6
Hyundai , 8
Jaguar , 6
Jeep , 4
Kia , 2
Lancia , 15
Land Rover , 21
Maserati , 1
Mazda , 3
MINI , 2
Nissan , 27
Opel , 27
Peugeot , 10
Porsche , 3
Renault , 28
Rover , 1
Saab , 1
Škoda , 10
Smart , 3
Suzuki , 6
Toyota , 27
Volvo , 6

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 03:57 Makina , Durrës

Mercedes Sprinter Frigoriferik 313 2.2 Nafte 2004 Me Letra P

9 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 03:45 Dyqani Makina , Elbasan

BMW X5 3.0 i C-drive full

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:28 Makina , Fier

SUPER OKAZION !! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:41 Makina , Durrës

Mercedes

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:02 Makina , Durrës

Mazda 2 Automatike

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:09 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C220

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 16:09 Makina , Fier

Nisan

3 300 EUR

Dje 15:10 Makina , Tiranë

Shitet c class

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:43 Makina , Tiranë

Shitet/ Nderrohet

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:22 Makina , Lushnjë

OPEL ANTARA AUTOMAT SHITET OSE NDERRIM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:10 Dyqani Makina , Elbasan

Land Rover Discvery 4

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02 Makina , Fier

FORD FOCUS 2.0 BENZIN 2013 SUPER GJENDJE

7 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:58 Makina , Pogradec

PASSAT 1.9 TDI AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:58 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S 550 LUNGO 4 MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:42 Makina , Durrës

VOLVO XC60 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:10 Makina , Tiranë

Ocazion BMW 118 Nafte 2011

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:18 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C Klas Manual 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:18 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C Klas Manual

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:47 Makina , Durrës

Nissan x trail

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:02 Makina , Fier

Nusan

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 22:39 Makina , Elbasan

Shitet c klas 220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 19:38 Makina , Pogradec

����Mercedez-Benz E250 2009 Biturbo����

9 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:34 Makina , Tiranë

Bmw X3,automat,gaz-benzin.

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 18:25 Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE Viti Prodhimit 2008 6.2 Benzin + Gaz

15 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Maj 14:26 Makina , Korçë

Toyota auris automat 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 14:21 Makina , Tiranë

Shitet Ford Kuga

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Maj 12:15 Makina , Shkodër

⭐️Okazion 5999€⭐️mercedes benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 10:18 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 19:23 Makina , Elbasan

Ford B-max

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Maj 14:14 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 11:10 Makina , Elbasan

Okazion, shitet Opel Zafira

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 22:36 Makina , Gramsh

Shitet Mercedes Benz 270 Okazion

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Maj 21:43 Makina , Durrës

E clas 220 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:30 Makina , Tiranë

Sel 560

26 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 08:25 Makina , Fier

M-Benz C 180 Kompresor 2005 Klima

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Maj 21:52 Makina , Tiranë

PASSAT 1.6 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:18 Makina , Durrës

JAGUAR XJ6 3.6 BENZIN VITI 1988 PRESIDENCIALE FULL

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 08:56 Makina , Tiranë

Okazion Bmw x5 3.0 xdrive

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 04:11 Makina , Fier

Mercedes benz E-class 280 EVO

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 18:30 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2015

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Maj 18:03 Makina , Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 07:30 Makina , Elbasan

Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 21:59 Makina , Korçë

Mercedez Benz- SL 380 viti 1982

20 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 10:43 Makina , Tiranë

E320 benzin gaz

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 09:44 Makina , Durrës

SHITET +NDERROHET

9 000 EUR

19 Maj 14:27 Makina , Korçë

!OKAZION!! Mercedes Benz - ML 320 CDI 4MATIC

7 560 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 10:57 Makina , Durrës

Renault Scenic OKAZION

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 06:33 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione