Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Dibër

Acura , 12
Aixam , 2
Alfa Romeo , 25
Alpina , 4
Artega , 3
Audi , 247
BAIC , 1
BMW , 135
Bugatti , 2
Buick , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 6
Citroën , 27
Corvette , 1
Dodge , 4
Fiat , 193
Ford , 270
GMC , 1
Honda , 6
Hyundai , 21
Isuzu , 7
Jaguar , 5
Jeep , 14
Kia , 6
KTM , 1
Lancia , 24
Land Rover , 86
Landwind , 1
Lexus , 2
Mazda , 3
Mercedes-Benz , 1585
MINI , 6
Mitsubishi , 65
Nissan , 42
Opel , 153
Peugeot , 54
Porsche , 2
Renault , 70
Rover , 3
Saab , 3
Seat , 31
Škoda , 18
Smart , 11
Ssangyong , 5
Suzuki , 9
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 69
TVR , 1
Volvo , 13
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:10 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

20 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz E Class 220 bluefficiency

8 800 EUR

Dje 19:10 Makina , Dibër

Shitet touran automat 6+1 vende

5 900 EUR

Dje 18:36 Makina , Dibër

PEUGEOT 206 VITI 2010

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:35 Makina , Dibër

OPEL CORSA 1.2 BENZIN SHITET OSE NDËRROHET

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Sht 15:31 Makina , Dibër

Range rover

10 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 19:59 Makina , Dibër

VW TOURAN HIGHLINE 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:07 Makina , Dibër

Shitet Audi a6 3.0 D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 23:01 Makina , Dibër

Jeep grand cheeroke

9 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 07:11 Makina , Dibër

Sprinter 316 cdi

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 21:26 Makina , Dibër

Shitet dhe nrrohet 2.500 lek

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:05 Makina , Dibër

VW TIGUAN

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:04 Makina , Dibër

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 21:01 Makina , Dibër

Shitet golf 4 edition shum ekonomik 0692380296

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 19:24 Makina , Dibër

Mitsubishi Pajero

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 16:02 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet me automat!

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 15:46 Makina , Dibër

shitet ose ndrohet 3.000 euro

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 11:13 Makina , Dibër

Audi A6

8 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 19:05 Makina , Dibër

VOLKSWAGEN GOLF 2.0

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 10:40 Makina , Dibër

Pershkirm

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:21 Makina , Dibër

Mercedes Benz 250 D

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Sht 12:42 Makina , Dibër

Golf

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 19:58 Makina , Dibër

SHITET MAKINA

15 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 08:59 Makina , Dibër

OKAZION SHITET OPEL

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 23:17 Makina , Dibër

Shitet golf 4 0692380296

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 03:04 Makina , Dibër

Shitet nderohet

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:49 Makina , Dibër

Toyota 2.4 nafte

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:49 Makina , Dibër

Mercedes benz 1622

10 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 17:36 Makina , Dibër

GLE2504MATIC

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Makina , Dibër

Toyota

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Sht 17:24 Makina , Dibër

Sprinter Autobus

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 18:57 Makina , Dibër

Shitet c class 220 cdi

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 13:02 Makina , Dibër

Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 01:53 Makina , Dibër

Shitet BMW X5 Msport 3liter nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 01:07 Makina , Dibër

VW Touran DSG 1.9 Super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 01:41 Makina , Dibër

Shitet Touran 1.9 naft 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 15:40 Makina , Dibër

Shitet Mercedes Benz w211 Evo

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:50 Makina , Dibër

Audi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:19 Makina , Dibër

Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:05 Makina , Dibër

c320 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:58 Makina , Dibër

Ford fusion Benzin/Gaz

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 17:32 Makina , Dibër

Toyota Yaris (1.4) Automatike Nafte

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Gush 13:28 Makina , Dibër

Mercedes-Benz S450 (4.0V8)

14 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 07:54 Makina , Dibër

Shitet

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 00:00 Makina , Dibër

Shitet E 300

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:05 Makina , Dibër

bmw

5 600 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 00:05 Makina , Dibër

OKAZION

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gush 00:04 Makina , Dibër

OKAZION

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 16:06 Makina , Dibër

Ford Galaxy

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Gush 08:10 Makina , Dibër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione