Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 1
Alfa Romeo , 14
Audi , 31
BMW , 95
Cadillac , 1
Chevrolet , 3
Chrysler , 1
Citroën , 59
Dacia , 3
Daihatsu , 9
Dodge , 2
Fiat , 104
Ford , 178
GMC , 1
Honda , 5
Hummer , 1
Hyundai , 9
Infiniti , 1
Isuzu , 4
Jaguar , 3
Jeep , 4
Kia , 2
Lancia , 8
Land Rover , 29
Maserati , 2
Mazda , 6
MINI , 4
Mitsubishi , 14
Nissan , 36
Opel , 39
Peugeot , 26
Porsche , 10
Renault , 45
Rover , 2
Saab , 2
Seat , 21
Škoda , 7
Smart , 17
Ssangyong , 1
Subaru , 2
Suzuki , 14
Toyota , 33
Volvo , 13
Zastava , 1

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Maj 01:43
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET��������

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:38
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo V40, viti 2015, 88000 km origjinale

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Maj 15:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA | 2003 | 2.2 | DIESEL | MANUALE | 193594 km

150 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:42 Dyqani Makina , Durrës

DAIHATSU 1.3,,,BENZIN +GAZ..STAG..MATERIA.,2010,,AUTOMAT,,,

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:21 Makina , Fier

Mercedes E 350 nafte ndrrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:10 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 Makina , Durrës

Cclass w202 Automat.Full option.viti 2000.Me letra 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:51 Makina , Durrës

Range Rover Vogue 4.4 nafte 2015 , 140 km me garanci

37 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:42 Makina , Tiranë

vw tiguan

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 Makina , Fier

Shitet Ford Fiesta Titanium 1.6 naftë

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 Makina , Krujë

Hunday Santafe

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:52 Makina , Fier

Fiat Idea 1.4 benzin Kamio Automatike-06

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:41 Makina , Fier

Toyota Fj Cruiser 4.0 Benzin Off Road

16 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:41 Makina , Fier

Toyota Fj Cruiser 4.0 benzine ndrrohet

16 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:34 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz 2009 sapotarguar

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:34 Makina , Durrës

Peugeot 307 manual 1.6 naft sapoardhur

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN. CADDY. LIFE. 1.9. NAFTE. SUPER

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 15:43 Makina , Elbasan

Benzin-Gas

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:33 Makina , Tiranë

SANGYONG 2.7 NAFTE AUTOMAT VITI 2005

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Makina , Durrës

VW-CADDY MAX 2.0 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Makina , Elbasan

CLS 320 PER PJESE TARGA ANGLEZE 4000 i padiskutushem

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:38 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:35 Makina , Tiranë

Bmw x6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

Shitet ML 350

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Makina , Korçë

Seat Altea XL

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:44 Makina , Tiranë

Mercedes Cls 320

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:44 Dyqani Makina , Tiranë

Renault Modus ����

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:31 Makina , Tiranë

❗️okazion❗️Peugeot 208

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

!!!!BENZ!!!!220 Avangarde FULL!!!

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

Shitet ndrrohet

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 Makina , Lezhë

Mercedes c class

6 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Makina , Korçë

Mercedes benz b class 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:42 Makina , Tiranë

Mercedes benz E 350

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 Makina , Fier

Shitet Renault Scenic 1.9 Dci Conquest

Sot 09:05 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0 benzin+Gaz 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53
Linku:
Makina , Tiranë

Volvo V40, viti 2015, 88000 km origjinale

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 07:54 Makina , Durrës

Vw caravello

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:59 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz C Klas Manual 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:57 Makina , Durrës

Range Rover Sport 2014 3.0 Nafte Automatike Full Options

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:19 Makina , Elbasan

Shitet W123

14 999 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:38 Makina , Durrës

W202 200 CDI Automat.Full option.Me letra deri vitin tjeter.

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 Makina , Durrës

Audi A3 1.9 TDI, Automat, 2006, Panorama

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:53 Makina , Tiranë

OKAZION �� Golf 5 �� 1.6 �� Gaz-Benzin

4 600 EUR

Dje 14:12 Makina , Korçë

HONDA insight HYBRID OKAZION

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:12 Makina , Lushnjë

BMW SERIE 3 , VITI 1992 OSE NDERRIM

3 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:48 Makina , Durrës

Toyota yaris

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:37 Dyqani Makina , Tiranë

Benz E Class 220 CDI (212), viti 2012, automatike

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:57 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA RAV 4 - 2.2 NAFTE - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:07 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:00 Makina , Tiranë

E Class 220 Naft Automat 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione