Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiranë | Automjete | Makina | Mitsubishi

3000 GT , 3
ASX , 7
Canter , 9
Carisma , 25
Colt , 96
Diamante , 1
Eclipse , 7
Galant , 20
Galloper , 4
Grandis , 22
L200 , 257
L300 , 2
L400 , 5
Lancer , 22
Mirage , 2
Montero , 5
Outlander , 146
Pajero , 413
Pick-up , 2
Space Star , 69

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Tet 12:04
Linku:
Makina , Tiranë

Mitsubishi pajero sport

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 02:19 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 Makina , Tiranë

mitsubishi per pjese

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander Automat !!!

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 Makina , Tiranë

MITSUBISHI nafte 2.0, 7 VENDE FAMILJARE SUPER MAKINE....

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:49 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi outlander Benzine Gaz 2006 me letra

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander, Benzine+Gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT 1.5 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:44 Makina , Tiranë

Mitstubishi L200 , shume pak e perdorur 27 000 km

23 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:12 Makina , Tiranë

Mitsubishi benxin gaz manual 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:09 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander 2.4 Automat (8000€ diskutueshem)

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:57 Dyqani Makina , Tiranë

Mitsubishi outlander 3.0 benzin ��VITI 2013 pa tax

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:29 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI COLT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:03 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:41 Makina , Tiranë

Mitsubishi Grandis 2.4 Benzin Viti 2005 ����4995 € ����

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 13:15 Makina , Tiranë

Mitsubishi outlander

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Tet 12:23 Makina , Tiranë

Off Road Car For Rent Albania

90 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Tet 12:04
Linku:
Makina , Tiranë

Mitsubishi pajero sport

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 17:59 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero 3.2

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:28 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

10 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 12:03 Dyqani Makina , Tiranë

mitsubishi l200

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 10:57 Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI PAJERO- 2.5 Benzin+Gaz-I MODIFIKUAR-4x4

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 08:15 Makina , Tiranë

Pjes per xhipa modele te ndrryshme

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 19:48 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.0 nafte

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 16:49 Makina , Tiranë

Mitsubishi Colt 1,3 Automat 6-G Klima

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 14:40 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero 3.2D

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

OKAZION viti 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 21:47 Makina , Tiranë

Ne gjendje perfekte

7 500 EUR

24 Sht 17:34 Makina , Tiranë

Mitsubishi

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Sht 09:49 Makina , Tiranë

Shitje blerje Ndrime qera

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:08 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero 3.2did

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 11:26 Dyqani Makina , Tiranë

AIRTREK 2022 hard core version 520km FULL ELEKTRIK

39 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 09:26 Makina , Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Benzine/Gas Automat 4x4

5 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 20:57 Makina , Tiranë

Shitje blerje ndrime qera

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 13:54 Makina , Tiranë

MITSUBISHI nafte 2.0, 7 VENDE FAMILJARE SUPER MAKINE....

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 13:50 Makina , Tiranë

Shitje blerje ndrime qera

9 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 10:13 Makina , Tiranë

Okazion ��Mitsubishi benxin/gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 09:59 Makina , Tiranë

Mitsubishi

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 19:54 Makina , Tiranë

Mitsubishi pinini 1999,1.8 gdi

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi Outlander

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 22:41 Makina , Tiranë

Shitet Mitcubishi krah angles

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 14:46 Makina , Tiranë

Shitet mitsubishi DID 3.2

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 10:29 Makina , Tiranë

Mitsubishi ASX 2.0 benzine gaz automat

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 15:14 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Sht 10:51 Makina , Tiranë

Mitsubishi OUTLANDER 2.2 NAFTE 4X4...AUTOMAT.

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:46 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Sht 22:56 Makina , Tiranë

Mitsubishi pinini 1999

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 06:20 Makina , Tiranë

Mitsubishi Pajero

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 11:00 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione