Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mitsubishi Space Star Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mitsubishi Space Star | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 20:24 Makina , Lushnjë

Mitsubishi spacestar

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:38 Makina , Tiranë

Shitet Mitsubishi

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Jan 22:22 Makina , Lezhë

sot

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 22:12 Makina , Lezhë

sot

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 23:24 Makina , Tiranë

Mitsubishi Space Star

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:20 Makina , Elbasan

Okazion

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 05:58 Makina , Kurbin

Mitsubish Space Star

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Nën 20:24 Makina , Vlorë

Mitsubishi 1.3 benzine

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 08:23 Makina , Tiranë

SHITET--MITSUBISHI

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 19:56 Makina , Vlorë

mitsubishi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 18:18 Makina , Elbasan

Mitsubishi Space Star - 1.9 nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:00 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 21:38 Makina , Vlorë

shitet makin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Sht 09:17 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Sht 12:47 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 17:00 Makina , Elbasan

Okazion

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 09:19 Makina , Tiranë

SHITET-NDERROHET MITSUBISHI

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 17:09 Makina , Tiranë

{OKAZION} mitsubishi space star 1.0

4 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Mar 10:12 Makina , Vlorë

��1800 Euro ��1.3 benzine

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:12 Makina , Vlorë

Okazion 1800 euro 1.3 benzine

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 12:48 Makina , Fier

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 14:25 Makina , Tiranë

Shes mitsubishi space star 1.0 benzine euro 6

6 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Shk 12:46 Makina , Durrës

Mistubishi 1.3 g+benzin super gjendje !

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 16:23 Makina , Vlorë

OKAZION 1.3 BENZINE 1800 EURO

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:02 Makina , Tiranë

Mitsubishi

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 15:02 Makina , Tiranë

Mitsubishi

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 15:02 Makina , Tiranë

Mitsubishi

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 09:30 Makina , Tiranë

Mitsubishi

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 18:44 Makina , Durrës

mitsubish space star 2001 1.3

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 19:32 Makina , Tiranë

U Shit. Space star

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 19:23 Makina , Tiranë

Mitsubishi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Sht 07:30 Makina , Tiranë

Mitsubishi SpaceStar

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 16:44 Makina , Vlorë

Shitet mitsubishi 1.3 benzine 2500E

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 12:02 Makina , Tiranë

Shitet!!!

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Korr 15:29 Makina , Tiranë

Mitsubishi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Korr 21:15 Makina , Korçë

Shitet

180 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 22:03 Makina , Fier

okazion

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 14:47 Makina , Tiranë

Okazion(Mitsubishi)

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 22:21 Makina , Lezhë

Shitet ose nderrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 11:27 Makina , Tiranë

Shitet per pjese ose perdorim vetjak mitsubishi space stare

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Qer 12:52 Makina , Kurbin

shitet Okazion Me 0 kilometra

6 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:24 Makina , Elbasan

MITSUBISHI 1.9 DID

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 14:49 Makina , Tiranë

Mitsubishi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 23:28 Makina , Tiranë

Shitet autoveture cmim okazion

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 23:23 Makina , Tiranë

Shitet makina me kilometrazh zero

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 21:06 Makina , Tiranë

Shitet- Mitsubishi space star

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
04 Pri 21:24 Makina , Durrës

Mitsubishi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 21:33 Makina , Tiranë

Mitsubish Space Star

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:12 Makina , Durrës

shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 20:17 Makina , Durrës

Mitsubishi space star

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mitsubishi Space Star | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione